Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Німеччині Німеччина: Іноземні студенти цінують безпеку
Німеччина: Іноземні студенти цінують безпеку

Вища освіта в Німеччині отримала гарні оцінки за високий рівень особистої безпеки і доступність інформації про вищі навчальні заклади відразу в двох опитуваннях іноземних студентів

Німеччина: Іноземні студенти цінують безпеку

Опитування було проведено на замовлення консорціуму університетів GATE-Germany - спільної ініціативи Німецької служби академічних обмінів (DAAD) та Конференції ректорів університетів (HRK), пише University world news.

У 2010 році в опитуванні Міжнародного студентського барометра (International Student Barometer) - найбільшого щорічного опитування іноземних студентів зі всього світу, взяло участь майже 160 тисяч осіб.

У другому опитуванні - Student Pulse брали участь близько 14 000 студентів і випускників, які або ще не вчилися в німецькому університеті, або зробили вибір на користь іншої країни.

За даними Student Pulse, 19% опитаних студентів та випускників з-за кордону, згадали Німеччину як потенційне місце навчання. Німеччина, таким чином, займає п'яте місце після Великобританії (53%), США (50%), Австралії (38%) і Канади (34%), як потенційна країна отримання освіти за кордоном.

Серед неангломовних країн, Німеччина згадується найчастіше, і в загальному списку вона випереджає Нову Зеландію (14%), Францію (14%) і Сінгапур (13%).

94% опитаних оцінили репутацію німецьких учених ступенів як гарну і дуже гарну. Обидва дослідження підкреслюють роль інформації про освіту в Німеччині, і особливо її наявність в Інтернеті.

За словами Ірени Янсен, директора GATE-Germany, проведені опитування також свідчать про високий рівень особистої безпеки в Німеччині і, на її думку, німецькі навчальні заклади могли б отримати користь з таких результатів. "Цей аспект має стати конкурентною перевагою Німеччини в маркетингу освітньої діяльності", - говорить Янсен.

Проте, ще багато чого можна зробити для іноземних студентів, які вже шукають підтримку в отриманні різних освітніх послуг у Німеччині.

Успішні студенти та молоді вчені хочуть прозорості вимог, регулярного зворотного зв'язку щодо своєї успішності і постійної підтримки для досягнення найкращих результатів. Підтримка також важлива і в оволодінні професією.

"Ми маємо стати більш відкритими та орієнтованими на очікування іноземних студентів, - підкреслила Янсен. - Це виклик, який німецькі університети мають прийняти".

Освіта.ua
20.10.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!