Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Німеччині Стипендіальна програма для молодих спеціалістів-гуманітаріїв
Стипендіальна програма для молодих спеціалістів-гуманітаріїв

DAAD та Фонд відкритого суспільства (OSF) проводять спільну стипендіальну програму для випускників та молодих викладачів ВНЗ в галузі гуманітарних, соціальних та суспільних наук

Стипендіальна програма для молодих спеціалістів-гуманітаріїв

Стипендії надаються DAAD та OSF з метою навчання у магістратурі, аспірантурі або проведення досліджень у німецьких ВНЗ.

Метою програми DAAD/OSI є покращення становища в сфері викладання та досліджень в рамках гуманітарних та суспільних наук в Україні, а також налагодження контактів між вченими регіону, на основі яких можуть самостійно розвиватись подальші міжнародні контакти.

В рамках програми DAAD/OSI підтримуються переважно гуманітарні, суспільні та соціальні науки. До них належать політологія, соціологія, міжнародні відносини, право, економіка, державне управління, управління освітою та філософія.

Стипендії надаються для навчання у Німеччині на дворічних магістерських програмах, на трирічній аспірантурі, а також на наукові дослідження протягом трьох місяців кожні два роки поспіль.

Розмір стипендії: студентам магістерських програм -750 євро щомісячно, аспірантам - 1000 євро щомісячно, науковцям зі ступенем кандидата наук – 1 840 євро щомісячно.

Всім учасникам оплачується проїзд та, якщо необхідно та передбачено програмою, вартість мовних курсів.

Стипендіатам на магістратуру та аспірантуру, в яких залишилися вдома діти дошкільного віку, може щорічно сплачуватися 3-тижнева поїздка додому.

Документи на участь у конкурсі мають бути подані німецькою або англійською мовою до 31 жовтня 2011 року.

Перелік програм й вузів, що їх надають, а також вимоги до документів на участь у конкурсі можна знайти за посиланням http://www.daad.org.ua/ukr/stip_osi.htm

Освіта.ua
27.09.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!