Стипендіальна програма для молодих спеціалістів-гуманітаріїв

DAAD та Фонд відкритого суспільства (OSF) проводять спільну стипендіальну програму для випускників та молодих викладачів ВНЗ в галузі гуманітарних, соціальних та суспільних наук

Стипендіальна програма для молодих спеціалістів-гуманітаріїв

Стипендії надаються DAAD та OSF з метою навчання у магістратурі, аспірантурі або проведення досліджень у німецьких ВНЗ.

Метою програми DAAD/OSI є покращення становища в сфері викладання та досліджень в рамках гуманітарних та суспільних наук в Україні, а також налагодження контактів між вченими регіону, на основі яких можуть самостійно розвиватись подальші міжнародні контакти.

В рамках програми DAAD/OSI підтримуються переважно гуманітарні, суспільні та соціальні науки. До них належать політологія, соціологія, міжнародні відносини, право, економіка, державне управління, управління освітою та філософія.

Стипендії надаються для навчання у Німеччині на дворічних магістерських програмах, на трирічній аспірантурі, а також на наукові дослідження протягом трьох місяців кожні два роки поспіль.

Розмір стипендії: студентам магістерських програм -750 євро щомісячно, аспірантам - 1000 євро щомісячно, науковцям зі ступенем кандидата наук – 1 840 євро щомісячно.

Всім учасникам оплачується проїзд та, якщо необхідно та передбачено програмою, вартість мовних курсів.

Стипендіатам на магістратуру та аспірантуру, в яких залишилися вдома діти дошкільного віку, може щорічно сплачуватися 3-тижнева поїздка додому.

Документи на участь у конкурсі мають бути подані німецькою або англійською мовою до 31 жовтня 2011 року.

Перелік програм й вузів, що їх надають, а також вимоги до документів на участь у конкурсі можна знайти за посиланням http://www.daad.org.ua/ukr/stip_osi.htm

Освіта.ua
27.09.2011