Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Німеччині Підготуйся до вступу до німецького вузу разом з Інститутом TestDaF
Підготуйся до вступу до німецького вузу разом з Інститутом TestDaF

Інститут TestDaF пропонує онлайн-курси, які дадуть можливість підготуватися до складання іспиту, необхідного для вступу до вищого навчального закладу Німеччини

Підготуйся до вступу до німецького вузу разом з Інститутом TestDaF

TestDaF – це офіційний мовний сертифікат, що підтверджує високий рівень знань німецької мови. Якщо ви хочете навчатися в Німеччині, для подання документів необхідно скласти TestDaF.

TestAS (Test fur auslundische Studierende) свідчить про загальну підготовку до навчання. Складений TestAS підвищить ваші шанси на вступ до німецького ВНЗ. У багатьох вузах він є обов'язковим.

На сайті проекту Deutsch-Uni Online можна знайти онлайн-курси, які дадуть можливість вивчити німецьку, підготуватися до навчання та попрактикуватися перед складанням іспитів, необхідних для навчання в Німеччині.

Deutsch-Uni Online – це спільний проект Університету Людвіга-Максиміліана (Мюнхен) та Товариства з дослідження та розробки тестів - Gesellschaft für Akademische Studienvorbereitung und Test-Entwicklung e. V (GAST e. V).

TestDaF і TestAS можна скласти й в Україні у Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова, Полтавській державній аграрній академії; Національному технічному університеті "Харківський політехнічний інститут"; Одеському національному політехнічному університеті.

20 тисяч студентів в усьому світі склали ці іспити за допомогою Інститут TestDaF. Іспит TestDaF проводиться п’ять разів на рік; TestAS - тричі на рік; тривалість курсу Deutsch-Uni Online - 3 місяці.

Вартість: TestDaF - 130 євро; TestAS - безкоштовний; Deutsch-Uni Online (залежно від курсу) - 109-219 євро.

Мови тестування: для TestDaF - німецька; для TestAS - німецька або англійська.

Зустрітися з представниками Інституту TestDaF та дізнатися більше про його пропозиції навчання ви можете на Освітньому ярмарку вузів Німеччини, який пройде в Києві 23-24 вересня 2011 року з 10.00 до 18.00, у приміщенні готелю "Русь" за адресою: вул. Госпітальна, 4 (станція метро "Палац Спорту").

Освіта.ua
16.09.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!