Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Німеччині Німецький технічний університет "Гірнича академія" презентує свої програми у Києві
Німецький технічний університет "Гірнича академія" презентує свої програми у Києві

Найстаріший гірничий вуз в світі – німецький технічний університет "Гірнича академія" (м. Фрайберг) – пропонує п'ять міжнародних магістерських програм й мовні курси для студентів-іноземців

Німецький технічний університет "Гірнича академія" презентує свої програми у Києві

Заснований у 1765 році Технічний університет "Гірнича академія" є найстарішим гірничим університетом у світі.

Викладання і дослідження в університеті у галузі наук про Землю, сировину, енергію та довкілля тісно пов'язані з практикою і зорієнтовані на потреби суспільства й економіки.

Близько 5500 тисяч студентів університету, серед них 450 – іноземці, постійно підтверджують у рейтингах вузів чудові умови для навчання й можливості індивідуального консультування в університеті.

Наявність власного кампусу в університеті дозволяє економити час на дорогу і створює родинну атмосферу.

Технічний університет "Гірнича академія" пропонує п'ять міжнародних магістерських програм й англомовні літні школи, а також має великий перелік сервісних послуг для іноземних студентів та аспірантів.

Тривалість навчання на бакалавраті - 6-7 семестрів (включно з семестром, передбаченим для проходження практики); на магістратурі - 3-4 семестри; аспірантурі - 3-5 років. Один семестр триває півроку.

Семестровий внесок складає 75 євро. Плата за навчання відсутня.

Окрім вищої освіти, студенти можуть скористатися додатковими пропозиціями, а саме вивчати іноземні мови на мовних курсах. Студенти можуть взяти участь у програмах підтримки новачків в рамках "Buddy-Programm", що забезпечує допомогу в пошуку житла та організовує культурну програму.

Студенти матимуть змогу отримати дипломи бакалавра, магістра, доктора, спеціаліста, а також навчатися на програмах MBA. Мова навчання: німецька та англійська.

Зустрітися з представниками технічного університету "Гірнича академія" та дізнатися більше про його пропозиції навчання ви можете на Освітньому ярмарку вузів Німеччини, який пройде в Києві 23-24 вересня 2011 року з 10.00 до 18.00, у приміщенні готелю "Русь" за адресою: вул. Госпітальна, 4 (станція метро "Палац Спорту").

Освіта.ua
08.09.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!