Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Німеччині Презентація програм Вестфальського університету ім. Вільгельма (Німеччина) у Києві
Презентація програм Вестфальського університету ім. Вільгельма (Німеччина) у Києві

Вестфальський університет ім. Вільгельма (м. Мюнстер) запрошує іноземну молодь реалізувати себе, отримати вищу освіту та залучитись до наукових досліджень у одному з найбільших вузів Німеччини

Презентація програм Вестфальського університету ім. Вільгельма (Німеччина) у Києві

У Вестфальському університеті, що був заснований у 1780 році, навчаються близько 40 тисяч студентів, серед яких 3500 студентів - іноземці.

Він вважається одним із найбільших і найбагатших на традиції німецьких університетів. Заклад пропонує 250 бакалаврських та магістерських навчальних програм з 15 спеціальностей, які охоплюють майже усі галузі гуманітарних та суспільних наук, медицини, математики та природничих наук, а також музики.

Все більше програм вузу стають міжнародними. Завдяки численним структурованим аспірантським програмам молоді науковці також залучаються до досліджень, що проводяться у Вестфальському університеті на дуже високому рівні.

Окрім цього, динамічне студентське містечко запропонує німецьким та іноземним студентам чудові умови для життя у відкритому та безпечному оточенні.

Що стосується додаткових пропозицій, то у Вестфальському університеті студенти матимуть можливість скористатися послугами мовного центру, центру кар'єри, взяти участь у заходах спортивної секції та театру. Для іноземних студентів працює Welcome Center.

Плата за навчання відсутня, студенти лише сплачують семестровий внесок у розмірі 200 євро. Студенти матимуть змогу отримати ступінь бакалавра, магістра, доктора, або підготуватися до державного іспиту. Мови викладання: німецька та англійська.

Зустрітися з представниками Вестфальського університету ім. Вільгельма та дізнатися більше про його пропозиції навчання ви зможете на Освітньому ярмарку вузів Німеччини, що пройде в Києві 23-24 вересня 2011 року з 10.00 до 18.00, у приміщенні готелю "Русь" за адресою: Київ, вул. Госпітальна, 4 (станція метро "Палац Спорту").

Освіта.ua
02.09.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!