Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Німеччині Безкоштовна вища освіта в Університеті ім. Мартіна Лютера (Німеччина)
Безкоштовна вища освіта в Університеті ім. Мартіна Лютера (Німеччина)

Зустріньтесь з представниками Університету ім. Мартіна Лютера у Києві та дізнайтесь про можливості отримання безкоштовної вищої освіти у Німеччині

Безкоштовна вища освіта в Університеті ім. Мартіна Лютера (Німеччина)

Університет ім. Мартіна Лютера (м. Галлє-Віттенберг) запрошує отримати безоплатну вищу освіту за напрямами: економіка, природничі науки, медицина, мови, соціальні науки, право, богослов'я.

Заснування університету датується 1502 роком. На сьогодні він є сучасною дослідницькою та навчальною інституцією. Наразі в університеті навчаються 19 тисяч студентів, з них 1500 – іноземці.

Структурно університет складається з трьох природничих, трьох філософських, економіко-юридичного, медичного та біологічного факультетів.

Викладання ведеться німецькою мовою. Бажаючі також можуть вивчати мови у мовному центрі університету та підготуватися для складання державного іспиту. Навчання безкоштовне, обов’язковий семестровий внесок - 63 євро.

Зустрітися з представниками Університету ім. Мартіна Лютера та дізнатися більше про його пропозиції навчання ви зможете на Освітньому ярмарку вузів Німеччини, який пройде в Києві 23-24 вересня 2011 року з10.00 до 18.00, у приміщенні готелю "Русь" за адресою: Київ, вул. Госпітальна, 4 (станція метро "Палац Спорту").

Освіта.ua
31.08.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!