Безкоштовна вища освіта в Університеті ім. Мартіна Лютера (Німеччина)

Зустріньтесь з представниками Університету ім. Мартіна Лютера у Києві та дізнайтесь про можливості отримання безкоштовної вищої освіти у Німеччині

Безкоштовна вища освіта в Університеті ім. Мартіна Лютера (Німеччина)

Університет ім. Мартіна Лютера (м. Галлє-Віттенберг) запрошує отримати безоплатну вищу освіту за напрямами: економіка, природничі науки, медицина, мови, соціальні науки, право, богослов'я.

Заснування університету датується 1502 роком. На сьогодні він є сучасною дослідницькою та навчальною інституцією. Наразі в університеті навчаються 19 тисяч студентів, з них 1500 – іноземці.

Структурно університет складається з трьох природничих, трьох філософських, економіко-юридичного, медичного та біологічного факультетів.

Викладання ведеться німецькою мовою. Бажаючі також можуть вивчати мови у мовному центрі університету та підготуватися для складання державного іспиту. Навчання безкоштовне, обов’язковий семестровий внесок - 63 євро.

Зустрітися з представниками Університету ім. Мартіна Лютера та дізнатися більше про його пропозиції навчання ви зможете на Освітньому ярмарку вузів Німеччини, який пройде в Києві 23-24 вересня 2011 року з10.00 до 18.00, у приміщенні готелю "Русь" за адресою: Київ, вул. Госпітальна, 4 (станція метро "Палац Спорту").

Освіта.ua
31.08.2011