Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Німеччині Європейський університет Віадріна (Німеччина) презентуватиме свої програми у Києві
Європейський університет Віадріна (Німеччина) презентуватиме свої програми у Києві

Європейський університет Віадріна у Франкфурті-на-Одері пропонує іноземним студентам безкоштовно отримати вищу освіту на факультетах права, економіки та культурології

Європейський університет Віадріна (Німеччина) презентуватиме свої програми у Києві

Вже саме розташування університету - у центрі Європи - визначило його міжнародний характер. Тут навчаються і викладають представники 85 країн. Наразі кількість студентів у вузі становить 6300 осіб, з них 1800 – це іноземці.

Європейський університет Віадріна було засновано у 1506 році, він проіснував до 1811 року, коли вуз було закрито. Університет відновив свою діяльність у 1991 році.

З часу відновлення своєї діяльності Європейський університет Віадріна у Франкфурті-на-Одері став одним із найпопулярніших місць міжнародних зустрічей на німецько-польському кордоні.

Наразі вуз пропонує здобути освіту на одному з трьох факультетів: юридичному, економічному та факультеті культурології, а також вивчати різноманітні мови в університетському мовному центрі.

Студенти Європейського університету Віадріна також мають можливість провести навчальний семестр в одному з більш ніж 230 міжнародних вузів партнерів.

Тривалість навчання на бакалавраті - 3 роки; магістратурі - 2 роки. Студенти також можуть отримати диплом доктора наук, скласти державний іспит або навчатися на програмах МВА. Мови викладання: німецька, англійська, французька, іспанська.

Плата за навчання відсутня. Студенти лише сплачують семестровий внесок у розмірі 210 євро. Вартість проїзного квитка Берліном й землі Бранденбург включена у внесок за зарахування до університету.

Зустрінутися з представниками Європейського університету Віадріна у Франкфурті-на-Одері та дізнатися більше про його пропозиції навчання ви можете на Освітньому ярмарку вузів Німеччини, який пройде в Києві 23-24 вересня 2011 року з10.00 до 18.00, у приміщенні готелю "Русь" за адресою: вул. Госпітальна, 4 (станція метро "Палац Спорту").


30.08.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!