Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Німеччині Університет ім. Гете презентує свої програми в Києві
Університет ім. Гете презентує свої програми в Києві

Один з найбільших німецьких вузів Університет ім. Й.В. Гете запрошує абітурієнтів навчатися на факультетах медицини, природничих наук, економіки, соціальних і гуманітарних наук

Університет ім. Гете презентує свої програми в Києві

Університет ім. Й.В. Гете, заснований у 1914 році громадянами м. Франкфурта, подарував світові багатьох нобелівських лауреатів у галузі медицини, природничих наук та економіки.

Довгу традицію мають також соціальні і гуманітарні науки, адже частиною університету ім. Й.В. Гете є Інститут соціальних досліджень зі своєю "франкфуртською школою".

На сьогодні університет ім. Й.В. Гете є одним із найбільших німецьких університетів. За своїм характером він є міжнародним, адже тут навчаються 6 700 студентів зі 125 країн. При цьому загальна кількість студентів – 38 тисяч.

У цьому ВНЗ працюють понад 2 500 тисячі професорів та інших дослідників, він має славу одного з провідних дослідницьких університетів Німеччини. Університет має дослідницькі проекти з іншими університетами - як у Німеччині, так і в інших країнах.

Під час навчання у Франкфурті є можливість пройти практику, а після закінчення навчання можна знайти перспективну роботу.

Викладання на бакалаврських програмах відбувається німецькою мовою, на магістерських програмах та на аспірантурі - німецькою або англійською мовами.

Тривалість навчання на бакалавраті - 6 семестрів; магістратурі - 4 семестри; аспірантурі - близько 6 семестрів.

Також, університет пропонує низку додаткових програм навчання: підготовчі курси, мовні курси, курси для підготовки до екзамену з німецької мови для вступу до вузу DSH, курси для розвитку "soft skills" (підготовка усних презентацій, письмових робіт).

Для студентів з-за кордону передбачено програму, в рамках якої новачкам допомагають студенти університету (так звана "Buddy-Programm").

Зустрінутися з представниками університету ім. Й.В. Гете та дізнатися більше про його пропозиції навчання ви можете на Освітньому ярмарку вузів Німеччини, який пройде в Києві 23-24 вересня 2011 року з10.00 до 18.00, у приміщенні готелю "Русь" за адресою: вул. Госпітальна, 4 (станція метро "Палац Спорту").

Освіта.ua
25.08.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!