Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Німеччині Безкоштовні підготовчі курси в університеті землі Саарланд (Німеччина)
Безкоштовні підготовчі курси в університеті землі Саарланд (Німеччина)

Університет землі Саарланд пропонує унікальну програму для українських студентів, яка надає можливість опанувати повний курс німецької мови з подальшим вступом до університету

Безкоштовні підготовчі курси в університеті землі Саарланд (Німеччина)

Програма розрахована на студентів з будь-яким рівнем володіння мовою, включаючи початківців з нульовими знаннями німецької мови.

Зазвичай для вступу у державний вуз Німеччини абітурієнт має володіти німецькою мовою або закінчити курс німецької мови в школі чи університеті, а також скласти тест з німецької мови DSH (Deutsche Sprachprüfung für den Hochschulzugang) або іспит з німецької мови для іноземних громадян TestDaF (Test Deutsch als Fremdsprache).

В університет Саарланд можна вступати, не вивчаючи німецьку мову взагалі. На мовних курсах університету є викладачі, що володіють російською мовою.

Зі студентами проводять тестування, за результатами якого їх зараховують до відповідної групи. Паралельно займаються 8-10 груп, що дозволяє оптимально підібрати групу для кожного студента.

На курсах викладаються наступні дисципліни: граматика, розуміння тексту, розуміння мови, усна комунікація і написання тексту.

Курси проходять по 20 годин на тиждень. Повний курс закінчується здачею тесту DSH, після якого відбувається зарахування до університету. Результати тесту DSH можна подавати у будь-який університет Німеччини.

Мовні курси університету безкоштовні. Студент лише робить студентський внесок у розмірі 130 євро за семестр в перший рік навчання і 500 євро за семестр надалі, натомність отримує квиток на безкоштовний проїзд в транспорті, право користуватися бібліотекою та інші пільги.

За додатковою інформацією щодо підготовчих курсів в університеті землі Саарланд ви можете звернутись до менеджерів освітньої агенції "А-пріорі" за тел.: (044) 221-78-99.

Довідка:
Університет землі Саарланд знаходиться у місті Саарбрюкен (Німеччина). Він був заснований в листопаді 1948 року як двомовний університет, який об'єднав французькі та німецькі освітні традиції. Університет пропонує отримання вищої освіти на восьми факультетах.

Освіта.ua
17.04.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!