Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Німеччині DAAD проведе міжнародну літню школу
DAAD проведе міжнародну літню школу

За фінансової підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD) Технічний університет Ільменау отримав можливість провести Міжнародну літню школу "Комплексний менеджмент водно-енергетичних систем", пов’язану з виставкою "Wasser Berlin 2011"

DAAD проведе міжнародну літню школу

Взявши участь у літній школі, студенти матимуть можливість отримати передові знання у галузі комплексного менеджменту водно-енергетичних систем за рахунок тижневого навчання, що включає лекції та роботу у проектних групах, а також відвідин відомої виставки "Wasser Berlin 2011", організованої DAAD.

Зазвичай мова викладання німецька, однак якщо студентам буде зручніше, може бути обрана і англійська.

Захід відбудеться за наступним графком:

  • Прибуття до Ільменау: 24 квітня
  • Літня школа: 25 квітня – перше травня
  • Виставка "Wasser Berlin 2011": друге – п’яте травня 
  • Від’їзд з Берліну: шосте травня.

Програма є безкоштовною, так як субсидується DAAD, однак, варто врахувати, що на переїзд з дому до Ільменау та з Берліну додому програма може оплатити лише квитки економ-класу, вартістю не більше, ніж 400 євро.

Запитання та заявки можна надсилати на адресу: horst.puta@tu-ilmenau.de

Довідка: Німецька служба академічних обмінів (Deutscher Akademischer Austausch Dienst) — найбільше німецьке об'єднання з підтримки міжнародних академічних обмінів. DAAD є посередницькою організацією зовнішньої культурної політики, освітньої та наукової політики, а також розвитку співпраці в галузі вищої школи.

Освіта.ua
14.02.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!