DAAD проведе міжнародну літню школу

За фінансової підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD) Технічний університет Ільменау отримав можливість провести Міжнародну літню школу "Комплексний менеджмент водно-енергетичних систем", пов’язану з виставкою "Wasser Berlin 2011"

DAAD проведе міжнародну літню школу

Взявши участь у літній школі, студенти матимуть можливість отримати передові знання у галузі комплексного менеджменту водно-енергетичних систем за рахунок тижневого навчання, що включає лекції та роботу у проектних групах, а також відвідин відомої виставки "Wasser Berlin 2011", організованої DAAD.

Зазвичай мова викладання німецька, однак якщо студентам буде зручніше, може бути обрана і англійська.

Захід відбудеться за наступним графком:

  • Прибуття до Ільменау: 24 квітня
  • Літня школа: 25 квітня – перше травня
  • Виставка "Wasser Berlin 2011": друге – п’яте травня 
  • Від’їзд з Берліну: шосте травня.

Програма є безкоштовною, так як субсидується DAAD, однак, варто врахувати, що на переїзд з дому до Ільменау та з Берліну додому програма може оплатити лише квитки економ-класу, вартістю не більше, ніж 400 євро.

Запитання та заявки можна надсилати на адресу: [email protected]

Довідка: Німецька служба академічних обмінів (Deutscher Akademischer Austausch Dienst) — найбільше німецьке об'єднання з підтримки міжнародних академічних обмінів. DAAD є посередницькою організацією зовнішньої культурної політики, освітньої та наукової політики, а також розвитку співпраці в галузі вищої школи.

Освіта.ua
14.02.2011