У Києві презентують можливості освіти у Франції

Дізнайтесь про можливість здобуття освіти у Франції на виставці "Освіта за кордоном"

У Києві презентують можливості освіти у Франції

На якому з етапів навчання Ви б не перебували, ви можете продовжити свій освітній курс у Франції. Дізнайтесь про можливість здобуття освіти у навчальних закладах Франції у рамках роботи Французького павільйону виставки "Освіта за кордоном", що відбудеться у столиці України з 12 до 14 листопада.

Зараз у Франції навчається понад 300 тисяч іноземних студентів, відтак країна посідає четверте місце у світі за кількістю іноземних студентів після Сполучених Штатів Америки, Великої Британії та Австралії.

Визнання системи французької освіти ґрунтується на величезному різноманітті спеціальностей та чисельності підходів до їх викладання.

Найстаріші та найповажніші у Європі французькі університети сьогодні - це державні та приватні вищі навчальні заклади та дослідницькі центри визнані на найвищому міжнародному рівні.

На потреби вищої освіти Франція виділяє 1,4 % ВВП, таке фінансування гарантує якість освітніх програм та визнання виданих дипломів. Уряд фінансує значну частину витрат на освіту кожного студента, таким чином при вступі до університету студент сплачує лише адміністративний внесок у розмірі від 250 до 650 євро.

У Франції не існує різниці між іноземними і французькими студентами: правила вступу до вищих навчальних закладів, вартість навчання та дипломи є однаковими для всіх.

У рамках Французького павільйону виставки "Освіта за кордоном", що відбудеться у столиці України з 12 до 14 листопада, ви зможете ознайомитися з такими представниками освітньої сфери Франції:

  • Campus France Україна;
  • INSA Group;
  • Le Cordon Bleu Paris;
  • SKEMA Business School;
  • Université Bretagne Sud;
  • Université de Lorraine;
  • Université du Maine;
  • Vatel Nimes.

Виставка "Освіта за кордоном" працюватиме протягом трьох днів, з 12 до 14 листопада у приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва "Український дім" (вул. Хрещатик, 2) з 11.00 до 18.00. Вхід вільний.

БІЛЬШЕ ПРО ВИСТАВКУ

Освіта.ua
09.11.2015