Campus France запрошує на зустріч з вишами Франції

Під час міжнародної освітньої виставки "Освіта за кордоном" працюватиме французький павільйон

Campus France запрошує на зустріч з вишами Франції

Національна агенція з питань вищої освіти Франції Campus France Ukraine запрошує абітурієнтів та студентів відвідати Міжнародну виставку "Освіта за кордоном" та ознайомитися з роботою павільйону французьких навчальних закладів, представники яких презентуватимуть можливості здобуття освіти в цій європейській країні.

Як відомо, університетська освіта у Франції є безкоштовною для всіх студентів незалежно від їхнього громадянства. Обираючи навчання в університеті студент має оплачувати лише розходи на проживання. Також студенти можуть розраховувати на додаткові джерела фінансування, що покриють щоденні витрати.

Визнання системи французької освіти ґрунтується на різноманітті спеціальностей та чисельних підходах до їх викладання. Французькі навчальні заклади надають якісну освіту за всіма напрямами: від університетів і бізнес-шкіл до інженерних шкіл і шкіл мистецтв.

Продовжити здобуття освіти у Франції студенти можуть незалежно від етапу навчання в рідній країні.

Цього року Україну відвідає делегація представників відомих французьких університетів. Зокрема Київ відвідають, Інститут політичних наук Парижа (Science Po Paris), Університет Париж 13 (Paris 13), Університет Париж 11 (Paris 11), Університет Дю Мен (Université du Maine), Вища сільськогосподарська школа міста Лілль – (ISA Lille), Університет Логтарінгії (Université de Lorraine), Бізнес школа Нормандії (Ecole de Management de Normandie), SKEMA Business School, Група бізнес шкіл Ля Рош (Group SupCo La Rochelle), Університет Тулуза (Toulouse).

Campus France Ukraine запрошує українських абітурієнтів та студентів відвідати французький павільйон виставки "Освіта за кордоном" та отримати докладну інформацію про систему вищої освіти, особливості вступу і навчання у вищих навчальних закладах Французької Республіки.

Також під час проведення виставки буде проведено тематичні презентації:

  • 13 листопада 17.30 - "Бізнес школа SKEMA";
  • 14 листопада 11.00 - "Вища освіта у Франції: особливості вступу для українських студентів. Стипендіальні програми";
  • 14 листопада 16.00 - "Державний університет Париж 11".

Здійснити перший крок до отримання вищої освіти у Франції ви можете відвідавши французький павільйон, що працюватиме в рамках виставки "Освіта за кордоном".

Виставка "Освіта за кордоном" працюватиме протягом трьох днів, з 13 до 15 листопада у приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва "Український дім" (вул. Хрещатик, 2) з 11.00 до 18.00. Вхід вільний.

Освіта.ua
11.11.2014