Курс з яхтингу від школи Les Elfes

Курси з яхтингу для молоді 16-22 років в Південній Франції від швейцарської школи Les Elfes

Курс з яхтингу від школи Les Elfes

Швейцарська школа Les Elfes у співпраці з Maria Yachting проводить у Південній Франції програму курсів з яхтингу для молоді 16-22 років. Програма стартує в червні і триває по серпень.

Це унікальна програма для молоді, розрахована на дві вікові групи: від 16 до 19 років і для молодих людей 20-22 років.

Програма включає: сноркелинг, плавання, основи дайвінгу, морську рибалку, а також ознайомлення з світом яхтингу та отримання базових навичок навігації моторної яхти.

Крім цього учасники познайомляться з морською етикою і зможуть відкрити для себе нові вражаючі своєю надзвичайною красою місця, досліджувати острова на півдні Франції та італійській Рив'єрі, зазирнути у підводний світ, а також пройти майстер клас з професійним шеф-кухарем.

Програма дозвілля передбачає ігри та конкурси, берегові екскурсії та захоплюючі заходи на маршруті, тематичні вечірки та фотографування.

Протягом тижня учасники отримають унікальний досвід, який відкриє їм абсолютно нові горизонти, допоможе розвинути особистий потенціал, впевненість у собі та відповідальність.

Спеціальна програма Bravo Yacht для молодих людей 20-22 років адаптована до потреб і інтересів молодих людей саме цієї вікової категорії. Основний акцент програми - отримання сертифікатів та спортивні заходи.

Дата заїзду - кожен понеділок.

Для бронювання або повного розрахунку витрат за програмою, а також за додатковою інформацією звертайтеся в освітнє агентство «IStudy» у Києві за тел. (044) 200-28-44 .

Освіта.ua
29.05.2014