Стипендіальні програми уряду Франції для українців

Посольство Франції в Україні продовжує конкурс на здобуття стипендій для навчання у французьких вищих навчальних закладах

Стипендіальні програми уряду Франції для українців

Цього року для українців доступні стипендіальні програми на рівні бакалавріату, магістратури, а також аспірантури, що передбачає написання дисертації під подвійним науковим керівництвом. Розміри стипендій складатимуть від 620 до 760 євро на місяць.

Участь у стипендіальній програмі можуть взяти громадяни України, віком до 26 років, які мають диплом бакалавра, магістра (або еквівалентний йому) та ніколи не отримували стипендію уряду Франції.

Стипендіати обиратимуться за критеріями навчальної успішності, якості та доцільності навчального проекту, його професійну спрямованість. Також враховуватиметься володіння французькою та/або англійською мовою в залежності від навчального проекту.

Для участі у стипендіальній програмі кандидатам необхідно не пізніше 15 березня (19 березня для програм рівня бакалавріату) заповнити електронні форми кандидатів на програму бакалавріату, магістратури або аспірантури на сайті Національної агенції з питань вищої освіти у Франції Campus France.

Досьє кандидатів вивчатимуть французькі університетські експерти, після чого буде надано комплексну оцінку.

Результати попереднього відбору будуть оголошені 5 квітня. Упродовж 22-26 квітня відбудуться індивідуальні співбесіди, після чого - 15 травня буде оголошено остаточні результати.

Також для молодих спеціалістів та студентів останнього року навчання інженерних і економічних спеціальностей доступна можливість участі у стипендіальній програмі Коперніка. Для цього необхідно подати вищезазначені стипендіальні документи та додатково заповнити анкету Programme Copernic.

Освіта.ua
11.03.2013