Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання у Франції Франція відкриє кар'єрні перспективи для студентів-іноземців
Франція відкриє кар'єрні перспективи для студентів-іноземців

Уряд Франції має намір найближчим часом скасувати циркуляр, який обмежував можливість працевлаштування іноземних студентів. Відтак, іноземці, які отримали дипломи у Франції, зможуть розраховувати на безстроковий контракт у французьких компаніях

Франція відкриє кар'єрні перспективи для студентів-іноземців

Про це заявила міністр науки та вищої освіти Франції Женев'єв Фіоразо, повідомляє УКРІНФОРМ.

"Скасування циркуляра колишнього міністра внутрішніх справ Франції Клода Геана, який обмежував можливість працевлаштування іноземних студентів - це нагальна потреба. Циркуляр буде скасовано найближчим часом", - сказала міністр.

Після скасування цього документа іноземні студенти, які отримали дипломи у Франції, зможуть, як і раніше, розраховувати на безстроковий контракт у французьких компаніях. На переконання урядовців, це підвищить привабливість та конкурентоспроможність Франції.

Водночас усіх, хто бажає розпочати кар'єру після навчання у Франції, чекає істотне збільшення збору за отримання дозволу на роботу і проживання - з 85 до 349 євро.

Видане у травні 2001 року Міністерством внутрішніх справ Франції розпорядження ускладнило процедуру зміни статусу іноземця - від студента до особи, що має право на працевлаштування у цій країні. Більшість іноземних дипломованих фахівців стикнулися з відмовами у наданні дозволу на проживання та роботу.

Це нововведення викликало обурення в академічних колах, серед роботодавців та політиків. Критики такої ініціативи МВС вважали, що подібні "поліцейські заходи" позбавляють Францію іноземних кваліфікованих фахівців. Після тиску з боку громадськості та роботодавців МВС пішло на певні поступки, але підприємці вважають їх недостатніми.

Укрінформ
06.06.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!