Навчання на Кіпрі: Університет Нікосії (Валерія Шамрай)
PR

Валерія Шамрай про навчання в найбільшому приватному університеті Кіпру

Навчання на Кіпрі: Університет Нікосії (Валерія Шамрай)

Валерія Шамрай навчається на курсі бакалаврської програми «BA in Applied Multimedia» в Університеті Нікосії, Кіпр

Про навчання

Учитись у цьому університеті мені дуже подобається. Найбільше – сам процес навчання: відносини між викладачами та студентами дуже дружні, а групи невеликі. Крім того, у нас є можливість вибирати предмети: за допомогою «Student's Advisors» студенти на початку кожного семестру обирають собі план навчання.

Спочатку я поступала на курс іншої програми – «BSc in Computer Science», але, приїхавши до університету, зрозуміла, що мене цікавить не тільки програмування, а й анімація, створення комп'ютерних ігор, графіка, і я без проблем змінила свою програму навчання. У принципі, це можна зробити на курсі будь-якої бакалаврської програми після першого року навчання.

Труднощі

Невеликі труднощі в перший час були тільки з англійською мовою, але зараз я вчусь уже другий семестр, і стало набагато легше. При вступі до університету не потрібні міжнародні сертифікати IELTS чи TOEFL, студенти складають внутрішній тест безпосередньо в університеті.

Транспорт у місті

Автобуси в Нікосії їздять за розкладом кожні 30 хвилин. Останній автобус о 21:00. Трохи важкувато тим, у кого немає машини, але купити старий автомобіль можна дуже недорого. Деякі студенти, які проживають разом, купують машину на 2–3 особи й користуються нею по черзі.

Робота під час навчання

Я вважаю, що на самому початку краще присвятити час навчанню, а не роботі, бо адаптація вимагає певних зусиль. Коли мені буде легше, я планую підробляти за професією, щоб у майбутньому було легше знайти роботу.

Бібліотека

Бібліотека в університеті дуже велика. Але, у принципі, усю інформацію викладачі розміщають у внутрішньоуніверситетській системі «Інтранет», до якої має доступ кожний студент.

Спорт і дозвілля

В університеті можна не тільки займатися спортом, аеробікою, фітнесом, а й розвивати свої творчі здібності, наприклад, відвідувати театральну студію, уроки вокалу чи хореографії. Поза стінами університету так само можна знайти дуже багато цікавих курсів на будь-який смак.

Проживання

Вартість проживання в місті становить близько 300–500 євро на місяць залежно від місця проживання: найдешевший варіант – орендована квартира на 2–3 особи.

Бажаєте розповісти про своє навчання? Умови участі у проекті "Досвід навчання за кордоном" дивіться за таким посиланням.

Освіта.ua
02.11.2013