Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Досвід навчання Навчання на Кіпрі: Університет Нікосії (Валерія Шамрай)
Навчання на Кіпрі: Університет Нікосії (Валерія Шамрай)
На правах реклами

Валерія Шамрай про навчання в найбільшому приватному університеті Кіпру

Навчання на Кіпрі: Університет Нікосії (Валерія Шамрай)

Валерія Шамрай навчається на курсі бакалаврської програми «BA in Applied Multimedia» в Університеті Нікосії, Кіпр

Про навчання

Учитись у цьому університеті мені дуже подобається. Найбільше – сам процес навчання: відносини між викладачами та студентами дуже дружні, а групи невеликі. Крім того, у нас є можливість вибирати предмети: за допомогою «Student's Advisors» студенти на початку кожного семестру обирають собі план навчання.

Спочатку я поступала на курс іншої програми – «BSc in Computer Science», але, приїхавши до університету, зрозуміла, що мене цікавить не тільки програмування, а й анімація, створення комп'ютерних ігор, графіка, і я без проблем змінила свою програму навчання. У принципі, це можна зробити на курсі будь-якої бакалаврської програми після першого року навчання.

Труднощі

Невеликі труднощі в перший час були тільки з англійською мовою, але зараз я вчусь уже другий семестр, і стало набагато легше. При вступі до університету не потрібні міжнародні сертифікати IELTS чи TOEFL, студенти складають внутрішній тест безпосередньо в університеті.

Транспорт у місті

Автобуси в Нікосії їздять за розкладом кожні 30 хвилин. Останній автобус о 21:00. Трохи важкувато тим, у кого немає машини, але купити старий автомобіль можна дуже недорого. Деякі студенти, які проживають разом, купують машину на 2–3 особи й користуються нею по черзі.

Робота під час навчання

Я вважаю, що на самому початку краще присвятити час навчанню, а не роботі, бо адаптація вимагає певних зусиль. Коли мені буде легше, я планую підробляти за професією, щоб у майбутньому було легше знайти роботу.

Бібліотека

Бібліотека в університеті дуже велика. Але, у принципі, усю інформацію викладачі розміщають у внутрішньоуніверситетській системі «Інтранет», до якої має доступ кожний студент.

Спорт і дозвілля

В університеті можна не тільки займатися спортом, аеробікою, фітнесом, а й розвивати свої творчі здібності, наприклад, відвідувати театральну студію, уроки вокалу чи хореографії. Поза стінами університету так само можна знайти дуже багато цікавих курсів на будь-який смак.

Проживання

Вартість проживання в місті становить близько 300–500 євро на місяць залежно від місця проживання: найдешевший варіант – орендована квартира на 2–3 особи.

Бажаєте розповісти про своє навчання? Умови участі у проекті "Досвід навчання за кордоном" дивіться за таким посиланням.

Освіта.ua
02.11.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!