Навчання в The University of Law - шлях до успішної кар'єри
PR

Гарантоване стажування і отримання диплома юриста у Великій Британії, стипендії в The University of Law

Навчання в The University of Law - шлях до успішної кар'єри

Середня зарплата юриста в Англії склала 70 000 ф. ст. (близько 88 000 дол. США) на рік. Англосаксонська система об'єднує правові моделі 27% країн світу, серед яких Англія, Канада, Нова Зеландія, Австралія, США, Індія. Таким чином, випускник британського університету з дипломом юриста буде затребуваним в більшості розвинених країн світу.

Що ж потрібно, щоб побудувати вдалу юридичну кар'єру у Великій Британії? Фахівці компанії Unimind підготували відповіді на це та інші питання.

Базово шлях до кар'єри юриста у Великій Британії складається з таких кроків:

 • 1-й - отримання ступеня бакалавра з права;
 • 2-й - отримання ступеня магістра з права (LLM) або спеціалізованого курсу рівня магістратури LPC;
 • 3-й - проходження 2-річної практики в юридичній компанії;
 • 4-й - робота в юридичній компанії, самостійне ведення справ або відкриття юридичної практики.

Студентам, які мають бакалаврський диплом за іншою спеціальністю (не пов'язаною з правом), можна перекваліфікуватися і отримати диплом юриста у Великій Британії. The University of Law пропонує такий алгоритм:

 • 1-й крок - отримання ступеня бакалавра за спеціальністю, не пов'язаною з правом;
 • 2-й крок - проходження програми Graduate Diploma in Law тривалістю 1 рік;
 • 3-й крок - проходження спеціалізованої програми The Legal Practice Course (LPC), тривалістю 6 місяців або 10 місяців;
 • 4-й крок - проходження 2-річної практики в юридичній компанії;
 • 5-й крок - самостійне ведення справ або відкриття юридичної практики.

The University of Law інтегрує практичну складову в програму. Студенти отримують наставника з числа практикуючих юристів, які мають доступ до бази вакансій партнерів університету, відвідують тематичні ярмарки вакансій і кар'єрні консультації, можуть стажуватися в некомерційних організаціях і юридичних консультаціях.

Викладачі в The University of Law - дипломовані юристи, частина яких продовжує практику. За статистикою, 90 зі 100 юридичних фірм Великої Британії співпрацювали з університетом.

Тісні зв'язки з промисловістю і впевненість у рівні підготовки студентів дозволяють університету брати на себе зобов'язання з працевлаштування. Університет гарантує повернення 100% вартості програми LPC, якщо студент не знайде роботу протягом 9-ти місяців після закінчення програми. Під поверненням мається на увазі повернення 50% вартості на рахунок студента, 50% - аванс на наступну програму навчання в університеті.

До того ж варто відзначити, недавно опубліковані нові імміграційні правила, згідно з якими студентам-іноземцям дозволено залишатися у Великій Британії протягом 2-х років після закінчення навчання.

Серед випускників The University of Law - 153 члени Парламенту, 14 верховних суддів, 7 голів Палати лордів, успішні юристи, бізнесмени, викладачі університетів: Стівен Барклі - міністр по виходу Великої Британії з Євросоюзу, Саїда Варсі (Баронеса Варсі) - політик, член Палати лордів, Садик Хан, мер Лондона та ін.

Дати початку програми

 • Graduate Diploma in Law - січень 2020, вересень 2020;
 • The Legal Practice Course - січень 2020, липень 2020, вересень 2020;
 • LLM - січень 2020, вересень 2020.

Вартість програми

 • Graduate Diploma in Law - від 9 350 до 12 050 ф.ст.
 • The Legal Practice Course - від 12 350 до 17 300 ф.ст.
 • LLM - 12 000 ф.ст.

Для студентів з сильним портфоліо (мотиваційний лист, високий середній бал і рівень володіння англійською мовою) надаються стипендії до 3 000 ф. ст. на програму LLM і до 1 000 ф. ст. на програму LPC.

Консультацію з вибору програми і вступу до The University of Law вам нададуть в компанії Unimind. Телефонуйте за номером (097) 797-35-79 або пишіть на пошту [email protected].

Unimind - 15 років досвіду в сфері освіти за кордоном!

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
12.12.2019