Дізнайтеся все про навчання в East Sussex College
PR

Державний коледж - перша сходинка до вищої освіти в кращих університетах Британії

Дізнайтеся все про навчання в East Sussex College

Здобути середню освіту і стати студентом відомих британських університетів мріє багато українських школярів. Насправді це досить легко і до того ж недорого, особливо, якщо почати з навчання в East Sussex College.

East Sussex - це мережа державних коледжів, розташованих на південному березі Англії. Щорічно до неї долучається все більше іноземних студентів, і є пояснення, чому. Справа в тому, що East Sussex College надає якісні освітні послуги за порівняно низькою для Англії вартістю - всього близько 13000 фунтів на рік. І це разом з проживанням.

Коледж пропонує дворічну програму A-Level, націлену на підготовку студентів до вступу до вищих навчальних закладів усього світу. Вона складається з величезної кількості предметів на Ваш вибір. Тут можна освоїти такі спеціальності як «Право», «Економіка», «Музика», «Політологія» та ін.

90% учнів - англійці, що дає іноземним студентам можливість повністю зануритися в мовне середовище.

Кампус коледжу в місті Гастінгс (Hastings) величезний і ультрасучасний. На його території є безліч локацій для позаурочних активностей.

Одні з найбільш важливих якостей абітурієнтів, на які звертають увагу в East Sussex, - відповідальність і самостійність, але, тим не менш, персонал коледжу робить все можливе, щоб іноземні студенти відчували себе тут максимально комфортно: надає особистого куратора, допомагає вступити до бажаного університету.

Статистика від Albion Education: близько 70% випускників East Sussex College стають студентами найпрестижніших університетів Великої Британії, таких як Кембридж, Лондонська школа економіки, Королівська академія музики та інші.

Albion Education - єдиний офіційний партнер East Sussex College в Україні - допоможе Вам стати частиною їх великої студентської сім'ї!

ДІЗНАТИСь БІЛЬШЕ

Освіта.ua
23.10.2019