Навчання в Англії після 11 класу
PR

Система вищої освіти Великої Британії стала лояльнішою для українських абітурієнтів

Навчання в Англії після 11 класу

Багато українських абітурієнтів і їхніх батьків, які зупинили свій вибір на отриманні вищої освіти в Англії, задавалися питанням: чи можна вступити до вищого навчального закладу Великої Британії після 11 класу української школи? З огляду на різницю в системах освіти наших країн, раніше цей варіант вступу був недоступний для наших випускників. Перед вступом до університету українські школярі повинні були відучитися 2 роки в середній школі Великої Британії за програмою A-Level чи IB-Diploma або 1 рік на курсі Foundation для іноземних студентів.

Зараз же, спеціально для іноземних студентів, ряд університетів пропонує унікальну програму International Year One, яка об’єднує підготовчий та перший рік університетської програми. Фактично, International Year One – це перший курс університету, після якого студенти переходять відразу ж на другий курс. І вступити сюди можна відразу після школи в Україні!

Дана інтенсивна програма підготовки міжнародних студентів дозволяє заощадити час і гроші. Вибираючи International Year One, студентам не доведеться витрачати додатково до 2 років на отримання базової освіти, а навчання на бакалавраті забере у них тільки 3 роки.

Сьогодні цю програму пропонує ряд університетів Великої Британії, серед яких і елітні університети групи Рассел.

Основні вимоги до претендентів на підготовчу програму International Year One:

  • вік: від 17 років;
  • академічний рівень: український атестат про повну загальну середню освіту;
  • рівень англійської мови: IELTS 5.0 – 5.5.

У цьому році компанія Albion Education як представник компанії Kaplan International Pathways пропонує допомогу абітурієнтам при вступі на підготовчу програму International Year One в наступні університети:

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
22.04.2019