Доступна середня освіта в Північній Ірландії
PR

Ті, хто мріє про освіту у Великій Британії, можуть повчитись з британськими школярами

Доступна середня освіта в Північній Ірландії

Освіта у Великій Британії завжди асоціюється з Англією та такими містами, як Лондон, Кембридж або Оксфорд. Але в цій статті спеціалісти компанії Albion Education розкажуть про англійську середню освіту в Північній Ірландії, яка є невід’ємною частиною Об’єднаного Королівства.

Головна перевага навчання в цій країні в порівнянні з Англією - це, звичайно ж, вартість: один рік в школі-пансіоні Ірландії обійдеться практично в 2 рази дешевше, ніж в Англії. Що стосується якості, то практично 95% учнів приватних шкіл-пансіонів Північної Ірландії вступають до кращих університетів світу, включаючи той же Оксфорд і Кембридж.

Для північноірландських шкіл-пансіонів характерні старовинні, але в той же час сучасно обладнані будівлі та величезні зелені території з власними парками й озерами. Програма навчання така ж, як в Англії, після закінчення школи, діти можуть отримати як сертифікати GCSE, так і A-Level.

Якщо є якісь сумніви, існують спеціальні академічні програми, що дозволяють провести в ірландській школі-пансіоні від двох тижнів і повчитися на рівні з британськими школярами. Такі академічні програми дуже комплексні та включають обов’язкове вивчення англійської мови, математики, іноземних мов, гуманітарних і природничих наук, технологій та мистецтва. Величезна увага приділяється визначенню та розвитку талантів дитини, а також заняттям спортом і часу на свіжому повітрі.

Найближча поїздка за такою програмою планується з 28 квітня по 12 травня. Дізнатися докладніше можна у менеджерів Albion Education за телефоном (067) 466-44-74 або за адресою: м Київ, бульвар Лесі Українки, 34, вхід 2, офіс 32.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
27.11.2018