Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Англії Доступна середня освіта в Північній Ірландії
Доступна середня освіта в Північній Ірландії
На правах реклами

Ті, хто мріє про освіту у Великій Британії, можуть повчитись з британськими школярами

Доступна середня освіта в Північній Ірландії

Освіта у Великій Британії завжди асоціюється з Англією та такими містами, як Лондон, Кембридж або Оксфорд. Але в цій статті спеціалісти компанії Albion Education розкажуть про англійську середню освіту в Північній Ірландії, яка є невід’ємною частиною Об’єднаного Королівства.

Головна перевага навчання в цій країні в порівнянні з Англією - це, звичайно ж, вартість: один рік в школі-пансіоні Ірландії обійдеться практично в 2 рази дешевше, ніж в Англії. Що стосується якості, то практично 95% учнів приватних шкіл-пансіонів Північної Ірландії вступають до кращих університетів світу, включаючи той же Оксфорд і Кембридж.

Для північноірландських шкіл-пансіонів характерні старовинні, але в той же час сучасно обладнані будівлі та величезні зелені території з власними парками й озерами. Програма навчання така ж, як в Англії, після закінчення школи, діти можуть отримати як сертифікати GCSE, так і A-Level.

Якщо є якісь сумніви, існують спеціальні академічні програми, що дозволяють провести в ірландській школі-пансіоні від двох тижнів і повчитися на рівні з британськими школярами. Такі академічні програми дуже комплексні та включають обов’язкове вивчення англійської мови, математики, іноземних мов, гуманітарних і природничих наук, технологій та мистецтва. Величезна увага приділяється визначенню та розвитку талантів дитини, а також заняттям спортом і часу на свіжому повітрі.

Найближча поїздка за такою програмою планується з 28 квітня по 12 травня. Дізнатися докладніше можна у менеджерів Albion Education за телефоном (067) 466-44-74 або за адресою: м Київ, бульвар Лесі Українки, 34, вхід 2, офіс 32.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
27.11.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!