Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Англії Де навчати дітей: сильне рішення не для всіх
Де навчати дітей: сильне рішення не для всіх
На правах реклами

Відвідання виставки «Школи пансіони Великої Британії» стане переломним моментом у вашому житті

Де навчати дітей: сильне рішення не для всіх

Як підготувати наших дітей до майбутнього дорослого життя? До якої школи віддати? Яким вчителям довірити? Яких предметів навчати? Ці питання хвилюють усіх батьків. І якщо попередні покоління тат і мам обирали для дітей школу, що розташована ближче біля дому, і виходячи з її репутації, то сучасним сім'ям доводиться брати до уваги куди більш складний набір факторів.

Десяти найбільш затребуваних професій 2018-го року ще взагалі не існувало в 2008 році. Сьогодні ми підбираємо назви для спеціальностей, котрі ще тільки зароджуються: дизайнер одягу, надрукованого на 3D принтері; оператор БПЛА (безпілотних літальних апаратів); архітектор доповненої реальності; тестувальник вимірювальних смарт систем; архітектор баз даних; фахівець з альтернативних валют і т. д. Педагоги і вчені-футурологи згодні в одному - час припиняти пічкати дітей цифрами й фактами; сьогодні необхідно вчити їх знаходити потрібну інформацію в безкрайньому океані знань, що подвоюється кожні два роки.

Давайте подивимося, як змінюється конкуренція на ринку праці. Попередні покоління змагалися за кращі робочі місця зі своїми співгромадянами, які отримали плюс-мінус таку ж освіту. Технологізація і глобалізація змушують сьогоднішніх випускників конкурувати вже не тільки з ними, але і з представниками інших країн і культур. До слова, в Китаї людей з коефіцієнтом IQ значно вище середнього більше, ніж усього населення України! А у завтрашніх випускників конкурентами стануть ще й роботи. Експерти Глобального інституту Маккінзі (MGI) пророкують, що до 2030 року внаслідок роботизації з ринку праці зникне близько 400 мільйонів робочих місць. Люди змушені будуть «прокачувати» ті навички і вміння, в яких вони як і раніше будуть перевершувати роботів.

Так чому ж навчати наших дітей? Мовам і комп'ютерним технологіям? Вмінню орієнтуватися у величезних потоках інформації? Вмінням співпрацювати з іншими людьми, видавати креативні рішення і наповнювати діяльність сенсом? Вмінню володіти емоціями?

І поки традиційні системи масової освіти, все ще готують дітей до життя в умовному XX столітті, тільки обговорюють можливі реформи, елітні британські школи вже мають що вам запропонувати!

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ НА ВИСТАВКУ

Століттями вони відпрацьовували інструменти формування у дітей лідерських якостей і соціальних навичок. А їх унікально багаті матеріальні бази дозволяють їм вже зараз інвестувати мільйони фунтів в інформаційні шкільні системи і новітні комп'ютерні технології. Додайте сюди вільне володіння міжнародною мовою спілкування, міжнародні контакти, навички критичного мислення, можливість вживу спілкуватися з успішними людьми з різних галузей і країн, і ви зрозумієте, що навчання в британській школі-пансіоні - сьогодні найбільш сильне рішення з усіх можливих.

Так, на жаль, не всі можуть дозволити платити за таке дороге навчання. Але, як каже один мій друг, син якого успішно закінчив школу-пансіон і зараз навчається в одному з найпрестижніших британських вузів, «в нинішній ситуації якщо у вас є можливість заплатити за таку освіту, то ви просто зобов'язані це зробити!»

Крім того, варто поглянути і на макро картинку. Будь-яка країна може розвиватися і прогресувати тільки за умови, що хоча б 5-7% її населення - це всебічно освічені люди з високими моральними принципами. Підготовка і виховання еліти - надзвичайно складний і дорогий процес, що вимагає певної стабільності суспільства і наступності кількох поколінь. В умовах потужної соціально-економічної трансформації, через яку зараз проходять пост-радянські країни, це завдання стає архіскладним. Тому на плечі всіх забезпечених і культурних людей лягає величезна відповідальність - виховати хоча б 5% представників нового покоління так, щоб вони могли стати культурною елітою майбутнього.

Навчання в елітних школах Великої Британії - всього лише один з можливих і доступний далеко не всім, але надзвичайно дієвий інструмент на цьому шляху. І якщо ви з тих, хто хоче і може ним скористатися, то відвідання виставки «Школи пансіони Великої Британії» може стати переломним моментом у житті вашої дитини і всієї вашої сім'ї.

Для отримання запрошення на виставку «Школи-пансіони Великої Британії» потрібно пройти реєстрацію на сайті або зв'язатися з організатором за телефоном (044) 494-20-80.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Освіта.ua
16.10.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!