Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Англії Відвідайте виставку «Школи-пансіони Великої Британії»
Відвідайте виставку «Школи-пансіони Великої Британії»

20 - 21 жовтня у Києві відбудеться тринадцята щорічна виставка «Школи-пансіони Великої Британії»

Відвідайте виставку «Школи-пансіони Великої Британії»

Директори та представники 25 елітних приватних шкіл Великої Британії на один уїк-енд зберуться в Києві для зустрічей з українськими сім'ями. Якщо ви розглядаєте для своїх дітей (7–18 років) реальну можливість отримання середньої освіти в Англії, відвідайте 13-ту щорічну виставку «Школи-пансіони Великої Британії».

У програмі:

 • індивідуальні бесіди з директорами британських шкіл;
 • консультації експертів з британської освіти;
 • тематичні семінари;
 • вступні іспити, тести та співбесіди;
 • знижки та стипендії від британських шкіл (наприклад, Cambridge Centre for Sixth Form Studies готовий надати талановитим кандидатам стипендію в розмірі до 50% вартості навчання);
 • зустрічі з українськими учнями британських шкіл та їхніми батьками.

Для британських шкіл характерні різні філософські доктрини та підходи до навчання. На виставці ви зможете познайомитися з найрізноманітнішими школами.

 • King Edward's School Witley – одна з найстаріших шкіл Британії, яка не зраджує своїм традиціям з 1553 року.
 • Ackworth School з XVIII століття підтримує квакерські принципи, виховуючи в учнях толерантність та милосердя.
 • Міжнародний коледж для старшокласників Bedstone College пишається своїм портфоліо партнерських вишів, обладнанням хай-тек і новаторськими методами викладання.
 • Badminton School протягом декількох останніх років займає високі місця у рейтингу британських шкіл за результатами A-level.
 • Truro School розташована у мальовничій місцевості біля океану, завдяки чому учні школи мають унікальну можливість проводити багато часу на узбережжі та займатися водними видами спорту, такими як серфінг, наприклад.

І це лише декілька найбільш яскравих прикладів, а про інші ви зможете розпитати та дізнатися безпосередньо на виставці.

Окрім приватних шкіл, на виставці будуть представлені провайдери літніх мовних курсів на базі шкіл-пансіонів. Такі програми – прекрасний та безболісний спосіб «приміряти» британську освіту і конкретну школу на вашу дитину.

За дванадцять років свого існування виставка круто змінила життя не однієї української родини. Жовтневий уїк-енд може стати визначальним і в долі вашої дитини. Особисте живе спілкування з директорами, учнями шкіл та їхніми батьками дозволить вам відчути «правильну» для своєї дитини школу та прийняти остаточне рішення.

«Придумати причини, через які чогось не слід робити, і піддатися сумнівам завжди найпростіше. Можна довго переконувати себе в тому, що дитина повинна жити з батьками, повинна розуміти країну, у якій вона народилась. При бажанні можна написати книгу під назвою «1000 причин не робити цього». І в цій тисячі причин насправді криється наш страх, незнайомий дітям, які швидко адаптуються до дивовижного і насиченого новими знаннями та захопленнями життя, заводять друзів з усього світу. І саме цей страх ми повинні побороти, аби не передати його далі, щоб наші діти були вільні по-справжньому, глобально. Вільні у виборі місця ведення бізнесу, місця проживання, застосування своїх знань та умінь. Дайте дитині цей шанс розкритися на сто відсотків, знайти себе. Дайте їй шанс реалізувати себе у світовій культурі та економіці».

Юрій Шилов, батько Дмитра (Millfield Preparatory School)

«Можу з упевненістю сказати, що, навчаючись у британській школі, я дуже змінився, став більш самостійним. За два роки навчання у Британії також змінився мій світогляд, я почав думати інакше. Зумів потоваришувати з декількома учнями з різних континентів та підтримую із ними зв’язок навіть після вступу до університету. Я вважаю, що отримав безцінний життєвий досвід під час навчання у британській школі, та впевнений, що він допоможе мені в майбутньому. Можу лише сказати велике спасибі своїм батькам за надану чудову можливість!»

Максим Болотов, (випускник Earlscliffe)

Біля кожного стенду, а також на семінарах будуть працювати перекладачі. Організатор виставки – освітня агенція «Бізнес-Лінк» за підтримки посольства Великої Британії в Україні.

Виставка відбудеться , 20 жовтня (субота) з 11: 00 до 17: 00 та 21 жовтня (неділя). з 12: 00 до 17: 00 за адресою: м. Київ, вул. А. Тарасової, 5, готель «Хаятт».

Відвідування виставки – безкоштовне. Для отримання запрошення необхідно пройти реєстрацію на сайті або зв'язатися з організатором за телефоном (044) 494-20-80.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ

Освіта.ua
02.10.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!