Дізнайтесь все про вступ до University of Greenwich
PR

Відвідайте 13 червня семінар Марка Ламберта, представника University of Greenwich, присвячений вступу

Дізнайтесь все про вступ до University of Greenwich

Якщо ви плануєте вступати до університету у Великій Британії або розглядаєте таку можливість для своєї дитини, то у вас є чудова нагода відвідати семінар Марка Ламберта, представника University of Greenwich, запланований на 13 червня. На зустрічі ви зможете не тільки дізнатися більше про університет, поставити питання, але й пройти співбесіду і, можливо, отримати пропозицію про попереднє зарахування.

Про університет

Заснований в 1890 р., University of Greenwich входить до числа 600 провідних університетів світу і найбільш шанованих у Великій Британії. Крім того, університет внесено до десятки найгарніших вишів Великої Британії за версією Times Higher Education, а головний корпус – до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Найкращі викладачі та фахівці з усіх куточків світу, серед яких декілька володарів титулу «Заслужений викладач Сполученого Королівства», величезні бібліотеки, три кампуси з новітнім обладнанням і комфортне багатонаціональне навчальне середовище – все це принесло University of Greenwich декілька королівських нагород і перші місця за задоволеністю студентів у рейтингах. Зокрема, університет має «срібну» нагороду Teaching Excellence Framework (TEF) за видатний рівень викладання, хороші умови навчання та досягнення студентів.

Можливі стипендії

Стипендія £2500 на програму підготовки до університету Year Zero (для вступу на перший курс) або програму First Year (для вступу на другий курс) у Oxford International.

Програма семінару

  • 16:30–17:30 – презентація університету, програм та стипендій;
  • 17:30–18:30 – індивідуальні співбесіди з можливістю попереднього зарахування до вищого навчального закладу.

Якщо ви зацікавлені у проходженні співбесіди, вам необхідно:

  • мати при собі копію чинного паспорта і документи, що підтверджують ваш поточний рівень освіти: виписку поточних оцінок, атестат про повну загальну середню освіту, диплом про вищу освіту або довідку про незакінчену вищу освіту з перекладом англійською, сертифікат IELTS чи інших мовних тестів;
  • погодити час співбесіди за телефоном (044) 494-20-80;
  • зареєструватися.

Семінар відбудеться 13 червня 2018 року із 16:30 до 18:30 в конференц-залі освітнього агентства «Бізнес-Лінк» за адресою: БЦ «Іллінський», вул. Іллінська, 8, під’їзд 8, поверх 6.

Мова: англійська з перекладом російською.

Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Освіта.ua
04.06.2018