Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Англії Як і навіщо потрібно вивчати англійське право
Як і навіщо потрібно вивчати англійське право
На правах реклами

Диплом з англійського права може дати хороший поштовх кар'єрі юриста в різних країнах світу

Як і навіщо потрібно вивчати англійське право

Диплом з англійського права може дати поштовх кар'єрі юриста в різних країнах світу. В умовах інтенсивної глобалізації англійське право - це пріоритетний варіант для міжнародного бізнесу. Як міжнародний фінансовий центр, Лондон приваблює юристів з усього світу. Багато найбільших у світі юридичних фірм, наприклад Allen & Overy, Clifford Chance і Freshfields Bruckhaus Deringer, базуються в Англії і консультують клієнтів, опираючись головним чином на англійське право.

Зараз чудовий час для того, щоб почати кар'єру в галузі права. А найкращий початок професійного шляху для майбутнього юриста - це навчання у Великобританії. Незважаючи на те що ця країна дбайливо зберігає свої традиції, вона, по суті, є джерелом багатьох новаторських рішень у сфері юридичних послуг. Наприклад, в Об'єднаному Королівстві юридичні послуги може надавати багатопрофільна організація, або «альтернативна бізнес-структура», замість традиційної юридичної фірми.

Юридична практика у Великобританії пов'язана з активним використанням новітніх технологій; в наш час, для того щоб почати працювати у сфері права, необхідно володіти розширеним багажем навичок та професійних знань. Юрист майбутнього - це, перш за все, висококваліфікований проект-менеджер, який вирішує справи про найбільш серйозні правопорушення і заплутані комерційні суперечки в міжнародному контексті. Таким чином, зарубіжні студенти з необхідними навичками і британським дипломом мають всі можливості для працевлаштування у правовій сфері, однак при цьому, вони можуть обирати - де будувати кар'єру: в Великобританії, в своїй країні або ще десь у світі.

Юристи в Англії і Уельсі можуть працювати або соліситорами, або баррістерами. Провідні соліситори зазвичай виступають партнерами або старшими партнерами в успішних юридичних фірмах, у той час як кращі баррістери отримують престижний статус королівського адвоката і стають суддями. Баррістери - це юристи-практики, що працюють на себе і які об'єднуються в групи, відомі як «палати». Баррістери спеціалізуються на роботі в суді. Соліситори працюють безпосередньо з клієнтами і надають дуже широкий спектр консультаційних та інших послуг фізичним особам і компаніям.

Найпоширеніший спосіб стати юристом - це отримати диплом бакалавра права (LLB). Стандартний курс LLB займає три роки. Однак, якщо ви хочете в подальшому стати повноправним баррістером або соліситором в Англії і Уельсі, вам необхідно заздалегідь переконатися, що ваш курс відповідає певним вимогам, в тому числі охоплює сім базових дисциплін:

  • договірне право,
  • деліктне право,
  • кримінальне право,
  • справедливість і право довірчої власності,
  • право Європейського союзу,
  • майнове право,
  • публічне право.

Якщо у вас вже є диплом бакалавра за іншою спеціальністю, ви все одно можете стати соліситором або баррістером. В такому випадку вам потрібно записатися на курс на отримання диплома з права (GDL). Він триває один рік в очному режимі і два роки - в заочному. За цей час учні проходять вищезазначені сім дисциплін.

Щоб стати соліситором, необхідно пройти курс юридичної практики (LPC), який також триває один рік в очному режимі і два роки - в заочному. LPC - це професійний курс, розроблений спеціально для підготовки студентів до роботи в юридичній фірмі. Потім студент повинен стажуватися до двох років - зазвичай в соліситорській фірмі, під наглядом директора з навчання персоналу. Подача заявки на таке стажування супроводжується конкурентною боротьбою, однак і фінансова віддача може бути досить значною. Зрозуміло, рівень зарплат в провідних фірмах дуже високий.

Для тих, хто хоче стати баррістером, потрібно пройти професійний курс для баррістерів (BPTC), який теж триває один рік в очному режимі і два роки - в заочному. Після успішного закінчення BPTC майбутні баррістери проходять етап так званого учнівства, тобто проводять один рік в спеціальній організації, зазвичай в баррістерській палаті, де їх навчає наставник. Учні отримують плату за цей рік, причому в деяких випадках вельми чималу.

У іноземних студентів є всі підстави для того, щоб вивчати право в Великобританії. Вас можуть просто приваблювати культурні вигоди навчання за кордоном, але в кінцевому підсумку вивчення англійського права може стати для вас величезною перевагою в побудові кар'єри в багатьох юрисдикціях і професійних галузях.

Автор: Джо-Енн П'ю - один з керівників програм юридичної практики в школі права BPP University. Розробляє і курирує популярні професійні юридичні програми, які відповідають очікуванням ринку. Активно впроваджує творчі і новаторські елементи в сферу юридичної освіти, розробляє програми, що забезпечують студентам відмінний навчальний досвід.

У четвер, 14 грудня, в Києві відбудеться семінар, присвячений освіті в британському BPP University. Тема семінару: «Підготовка до кар'єри в області права, бізнесу та маркетингу. Початок навчання в січні або травні». Ведуча - Поппі Коллінсон, регіональний менеджер BPP University.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Семінар пройде з 16:00 до 17:30 в офісі освітнього агентства «Бізнес-Лінк», за адресою: вул. Іллінська, б. 8 (бізнес-центр «Іллінський»), під'їзд 8, поверх 6. Мова семінару - англійська. Участь безкоштовна, за попередньою реєстрацією.

BPP University - один з найбільших вузів Британії в області бізнесу, права, фінансів та бухгалтерського обліку. Кампуси розташовані в Лондоні, Манчестері, Лідсі та Брістолі. За свою 40-річну історію BPP University встиг навчити представників майже всіх компаній з біржового індексу FTSE 100. Більше 30% всіх юристів і 60% всіх бухгалтерів, що працюють у Великобританії, - випускники BPP.

Студентам програми International MBA, початківцям навчання в січні або травні 2018 р., університет пропонує стипендії (у вигляді знижок):

  • повна вартість курсу - 11000 фунтів;
  • вартість з урахуванням стипендії - 8500 фунтів;
  • вартість при внесенні оплати до 30 листопада 2017 року - 8000 фунтів.

Спеціально для студентів-іноземців в університеті проводяться програми підготовки до вищої освіти (Foundation) за спеціальностями «бізнес-менеджмент» і «правознавство». Тривалість - 7 місяців, початок навчання у вересні, січні і травні. Січневий старт 2018 р. дає можливість почати університетський курс вже у вересні того ж року.

Мінімальний рівень англійської, необхідний для вступу на Foundation - UKVI IELTS 5.5 (в тому числі 5.5 з читання). Учням, які не володіють мовою настільки добре, пропонується продовжена підготовча програма тривалістю один рік.

Будь-які питання, що стосуються вступу до BPP University, ви можете поставити експертам «Бізнес-Лінка» з освіти у Великобританії. Телефонуйте за номером +38 044 494 20 80 або надсилайте свій запит електронною поштою edUK@businesslink.kiev.ua.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Освіта.ua
29.11.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!