Як і навіщо потрібно вивчати англійське право
PR

Диплом з англійського права може дати хороший поштовх кар'єрі юриста в різних країнах світу

Як і навіщо потрібно вивчати англійське право

Диплом з англійського права може дати поштовх кар'єрі юриста в різних країнах світу. В умовах інтенсивної глобалізації англійське право - це пріоритетний варіант для міжнародного бізнесу. Як міжнародний фінансовий центр, Лондон приваблює юристів з усього світу. Багато найбільших у світі юридичних фірм, наприклад Allen & Overy, Clifford Chance і Freshfields Bruckhaus Deringer, базуються в Англії і консультують клієнтів, опираючись головним чином на англійське право.

Зараз чудовий час для того, щоб почати кар'єру в галузі права. А найкращий початок професійного шляху для майбутнього юриста - це навчання у Великобританії. Незважаючи на те що ця країна дбайливо зберігає свої традиції, вона, по суті, є джерелом багатьох новаторських рішень у сфері юридичних послуг. Наприклад, в Об'єднаному Королівстві юридичні послуги може надавати багатопрофільна організація, або «альтернативна бізнес-структура», замість традиційної юридичної фірми.

Юридична практика у Великобританії пов'язана з активним використанням новітніх технологій; в наш час, для того щоб почати працювати у сфері права, необхідно володіти розширеним багажем навичок та професійних знань. Юрист майбутнього - це, перш за все, висококваліфікований проект-менеджер, який вирішує справи про найбільш серйозні правопорушення і заплутані комерційні суперечки в міжнародному контексті. Таким чином, зарубіжні студенти з необхідними навичками і британським дипломом мають всі можливості для працевлаштування у правовій сфері, однак при цьому, вони можуть обирати - де будувати кар'єру: в Великобританії, в своїй країні або ще десь у світі.

Юристи в Англії і Уельсі можуть працювати або соліситорами, або баррістерами. Провідні соліситори зазвичай виступають партнерами або старшими партнерами в успішних юридичних фірмах, у той час як кращі баррістери отримують престижний статус королівського адвоката і стають суддями. Баррістери - це юристи-практики, що працюють на себе і які об'єднуються в групи, відомі як «палати». Баррістери спеціалізуються на роботі в суді. Соліситори працюють безпосередньо з клієнтами і надають дуже широкий спектр консультаційних та інших послуг фізичним особам і компаніям.

Найпоширеніший спосіб стати юристом - це отримати диплом бакалавра права (LLB). Стандартний курс LLB займає три роки. Однак, якщо ви хочете в подальшому стати повноправним баррістером або соліситором в Англії і Уельсі, вам необхідно заздалегідь переконатися, що ваш курс відповідає певним вимогам, в тому числі охоплює сім базових дисциплін:

  • договірне право,
  • деліктне право,
  • кримінальне право,
  • справедливість і право довірчої власності,
  • право Європейського союзу,
  • майнове право,
  • публічне право.

Якщо у вас вже є диплом бакалавра за іншою спеціальністю, ви все одно можете стати соліситором або баррістером. В такому випадку вам потрібно записатися на курс на отримання диплома з права (GDL). Він триває один рік в очному режимі і два роки - в заочному. За цей час учні проходять вищезазначені сім дисциплін.

Щоб стати соліситором, необхідно пройти курс юридичної практики (LPC), який також триває один рік в очному режимі і два роки - в заочному. LPC - це професійний курс, розроблений спеціально для підготовки студентів до роботи в юридичній фірмі. Потім студент повинен стажуватися до двох років - зазвичай в соліситорській фірмі, під наглядом директора з навчання персоналу. Подача заявки на таке стажування супроводжується конкурентною боротьбою, однак і фінансова віддача може бути досить значною. Зрозуміло, рівень зарплат в провідних фірмах дуже високий.

Для тих, хто хоче стати баррістером, потрібно пройти професійний курс для баррістерів (BPTC), який теж триває один рік в очному режимі і два роки - в заочному. Після успішного закінчення BPTC майбутні баррістери проходять етап так званого учнівства, тобто проводять один рік в спеціальній організації, зазвичай в баррістерській палаті, де їх навчає наставник. Учні отримують плату за цей рік, причому в деяких випадках вельми чималу.

У іноземних студентів є всі підстави для того, щоб вивчати право в Великобританії. Вас можуть просто приваблювати культурні вигоди навчання за кордоном, але в кінцевому підсумку вивчення англійського права може стати для вас величезною перевагою в побудові кар'єри в багатьох юрисдикціях і професійних галузях.

Автор: Джо-Енн П'ю - один з керівників програм юридичної практики в школі права BPP University. Розробляє і курирує популярні професійні юридичні програми, які відповідають очікуванням ринку. Активно впроваджує творчі і новаторські елементи в сферу юридичної освіти, розробляє програми, що забезпечують студентам відмінний навчальний досвід.

У четвер, 14 грудня, в Києві відбудеться семінар, присвячений освіті в британському BPP University. Тема семінару: «Підготовка до кар'єри в області права, бізнесу та маркетингу. Початок навчання в січні або травні». Ведуча - Поппі Коллінсон, регіональний менеджер BPP University.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Семінар пройде з 16:00 до 17:30 в офісі освітнього агентства «Бізнес-Лінк», за адресою: вул. Іллінська, б. 8 (бізнес-центр «Іллінський»), під'їзд 8, поверх 6. Мова семінару - англійська. Участь безкоштовна, за попередньою реєстрацією.

BPP University - один з найбільших вузів Британії в області бізнесу, права, фінансів та бухгалтерського обліку. Кампуси розташовані в Лондоні, Манчестері, Лідсі та Брістолі. За свою 40-річну історію BPP University встиг навчити представників майже всіх компаній з біржового індексу FTSE 100. Більше 30% всіх юристів і 60% всіх бухгалтерів, що працюють у Великобританії, - випускники BPP.

Студентам програми International MBA, початківцям навчання в січні або травні 2018 р., університет пропонує стипендії (у вигляді знижок):

  • повна вартість курсу - 11000 фунтів;
  • вартість з урахуванням стипендії - 8500 фунтів;
  • вартість при внесенні оплати до 30 листопада 2017 року - 8000 фунтів.

Спеціально для студентів-іноземців в університеті проводяться програми підготовки до вищої освіти (Foundation) за спеціальностями «бізнес-менеджмент» і «правознавство». Тривалість - 7 місяців, початок навчання у вересні, січні і травні. Січневий старт 2018 р. дає можливість почати університетський курс вже у вересні того ж року.

Мінімальний рівень англійської, необхідний для вступу на Foundation - UKVI IELTS 5.5 (в тому числі 5.5 з читання). Учням, які не володіють мовою настільки добре, пропонується продовжена підготовча програма тривалістю один рік.

Будь-які питання, що стосуються вступу до BPP University, ви можете поставити експертам «Бізнес-Лінка» з освіти у Великобританії. Телефонуйте за номером +38 044 494 20 80 або надсилайте свій запит електронною поштою [email protected].

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Освіта.ua
29.11.2017