Новий каталог "Університети Великої Британії"
PR

За останні роки видання заслужило популярність енциклопедії британського вищої освіти

Новий каталог "Університети Великої Британії"

Освітнє агентство «Бізнес-Лінк» видало новий каталог «Університети Великої Британії 2017». Це вже четверте видання каталогу, який за останні роки заслужив популярність енциклопедії британської вищої освіти.

Читачі каталогу знайдуть у ньому не лише актуальну статистику та інформацію про вартість навчання у поточному навчальному році - під однією обкладинкою зібрані відповіді на найпоширеніші запитання, що хвилюють майбутніх студентів:

  • чим відрізняється система освіти у Великій Британії?
  • за якими критеріями варто вибирати університет?
  • як вступити в Оксфорд і Кембридж?
  • як отримати візу?
  • як розрахувати вартість навчання і проживання у Великій Британії?
  • як отримати стипендію на навчання у британському університеті?
  • як не помилитися з вибором спеціальності?
  • як отримати досвід роботи у Великій Британії?

Окрім того, каталог - це 192 сторінки, 18 університетів, 12 історій з перших рук від студентів агентства, які вже навчаються у британських вузах, 5 підготовчих програм, практичні поради студентів майбутнім абітурієнтам, довідкові таблиці і статті експертів британських університетів.

Каталог - безкоштовний. Ви можете отримати свій екземпляр у київському офісі освітнього агентства «Бізнес-Лінк» на Подолі, попередньо замовивши його за телефоном (044) 494 20 80. Також можна замовити доставку каталогу до вас додому або в офіс, незалежно від того, в якій країні ви перебуваєте. Для цього потрібно заповнити форму онлайн-замовлення і оплатити доставку.

За словами директора освітнього агентства «Бізнес-Лінк» і головного редактора каталогу Тетяни Самборської, видання стане практичним посібником і надійним дороговказом на шляху до британського університету.

«Я не зустрічала жодного випускника британського вишу, який сказав би, що навчання у Британії було легким досвідом. Життя далеко від сім'ї, адаптація до іншої культури і мови, необхідність відповідати високим стандартам - все це потребує чималих зусиль. Не кажучи вже про фінансову складову навчання. Однак десятки наших клієнтів, які отримали освіту в Великій Британії і вже працюють в Україні або інших країнах світу, в один голос стверджують: воно того варте!», - наголошує Тетяна Самборська.

Замовити каталог

Освіта.ua
16.03.2017