Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Англії Новий каталог "Університети Великої Британії"
Новий каталог "Університети Великої Британії"
На правах реклами

За останні роки видання заслужило популярність енциклопедії британського вищої освіти

Новий каталог "Університети Великої Британії"

Освітнє агентство «Бізнес-Лінк» видало новий каталог «Університети Великої Британії 2017». Це вже четверте видання каталогу, який за останні роки заслужив популярність енциклопедії британської вищої освіти.

Читачі каталогу знайдуть у ньому не лише актуальну статистику та інформацію про вартість навчання у поточному навчальному році - під однією обкладинкою зібрані відповіді на найпоширеніші запитання, що хвилюють майбутніх студентів:

  • чим відрізняється система освіти у Великій Британії?
  • за якими критеріями варто вибирати університет?
  • як вступити в Оксфорд і Кембридж?
  • як отримати візу?
  • як розрахувати вартість навчання і проживання у Великій Британії?
  • як отримати стипендію на навчання у британському університеті?
  • як не помилитися з вибором спеціальності?
  • як отримати досвід роботи у Великій Британії?

Окрім того, каталог - це 192 сторінки, 18 університетів, 12 історій з перших рук від студентів агентства, які вже навчаються у британських вузах, 5 підготовчих програм, практичні поради студентів майбутнім абітурієнтам, довідкові таблиці і статті експертів британських університетів.

Каталог - безкоштовний. Ви можете отримати свій екземпляр у київському офісі освітнього агентства «Бізнес-Лінк» на Подолі, попередньо замовивши його за телефоном (044) 494 20 80. Також можна замовити доставку каталогу до вас додому або в офіс, незалежно від того, в якій країні ви перебуваєте. Для цього потрібно заповнити форму онлайн-замовлення і оплатити доставку.

За словами директора освітнього агентства «Бізнес-Лінк» і головного редактора каталогу Тетяни Самборської, видання стане практичним посібником і надійним дороговказом на шляху до британського університету.

«Я не зустрічала жодного випускника британського вишу, який сказав би, що навчання у Британії було легким досвідом. Життя далеко від сім'ї, адаптація до іншої культури і мови, необхідність відповідати високим стандартам - все це потребує чималих зусиль. Не кажучи вже про фінансову складову навчання. Однак десятки наших клієнтів, які отримали освіту в Великій Британії і вже працюють в Україні або інших країнах світу, в один голос стверджують: воно того варте!», - наголошує Тетяна Самборська.

Замовити каталог

Освіта.ua
16.03.2017

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!