Презентації британських стипендій у Києві
PR

3 липня в Києві - презентації британських стипендіальних програм до 5 тисяч фунтів

Презентації британських стипендій у Києві

Якщо ви сповнені рішучості виїхати на навчання до Британії та у вас на руках є результати IELTS або ви тільки підшукуєте кращі за якістю освіти та вартістю навчання виші, у вас є шанс знизити витрати майже на 30%.

Освітня мережа Study Group надає ряд стипендій для навчання на підготовчих програмах Foundation, International Year One і Pre-Masters.

Доступні стипендії:

  • Шеффілдський університет - три стипендії по 5000 фунтів;
  • інші 15 партнерських вишів Study Group - стипендії від 1000 до 3000 фунтів.

Серед них - такі рейтингові ВНЗ, як Ковентрійский, Ланкастерський і Суссекський університети. Шеффілдський університет входить до престижної групи дослідницьких вишів «Рассел» і займає третє місце у Сполученому Королівстві за спеціальністю «журналістика».

Презентація пройде 3 липня 2015 року в Києві, за адресою: вул. Іллінська, 8, під'їзд 8, поверх 6 (офіс організатора заходу - компанії «Business Link»).

Програма заходу:

  • 14:00 - презентація та співбесіди з прогр. Foundation і International Year One,
  • 16:00 - презентація та співбесіди з прогр. Pre-Masters.

Співбесіди проводять Мітчелл Тікер, представник Шеффілдського університету, та Марія Немчинова, менеджер компанії Study Group.

Під час презентацій, пан Тікер розповість про Шеффілдський університет, пані Немчинова - про інші партнерські університети Study Group, а також проведуть індивідуальні зустрічі-співбесіди з бажаючими отримати стипендію.

Участь безкоштовна, за умови попередньої реєстрації.

Детальніше про захід>>>

Організатор заходу - компанія «Business Link».

Освіта.ua
27.06.2015