Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Англії Навчання в Оксфорді
Навчання в Оксфорді

Оксфорд - це старовинний університет, відомий всьому світу, в якому проводиться багато цікавих наукових досліджень, викладають блискучі викладачі та, як і раніше, якісна освіта

Навчання в Оксфорді

Серед випускників Оксфорда королі, президент США, прем'єр-міністри Великої Британії, лауреати Нобелівської премії в різних галузях.

Оксфорд не тільки дає хорошу освіту, а й допомагає при працевлаштуванні, а ще він дає свободу. Свободу вибору, яка в умовах сучасного вузькокваліфікованого бізнесу стає просто благом. Оксфорд дає великі можливості вибору подальшого місця роботи, тому що вважається, що той, хто пройшов такий складний курс навчання, як в Оксфорді, володіє такими здібностями, як швидке сприйняття нових знань, терпіння, гнучкість мислення й уміння зосередитись на поставленому завданні, перебудовуватися. Співробітник з подібними якостями швидко освоюється на будь-якому місці роботи, легко перебудовується з однієї посади на іншу, може освоїти та запропонувати щось нове. У сучасному світі все більш важливим стає вміння мислити, виживати в будь-яких, навіть нестандартних, умовах.

Виходить, як кажуть англійці, «мистецтво жонглювання»: уміння застосовувати різні сторони свого характеру та свої знання в мінливих умовах і в умовах стресу. Такої школи життя й такої освіти як раз учать високоелітні університети, і Оксфорд у тому числі.

     

Чи можна поступити вчитись в Оксорфд? Важко, оскільки в університеті дуже високі вимоги до вступників, але можна. Крім того, є можливість повчитись в Оксфорді короткостроково: на мовних курсах для дітей і дорослих, у бізнес-школі. Чому варто починати знайомство з Оксфордом з короткострокових програм? Тому що варто навіть на кілька тижнів зануритись в атмосферу старовинного Оксфорда, відчути, що тут панує дух хорошого навчання, повчитись англійській мові або пройти доуніверситетську програму A-level – це вже перший крок до того, щоб у подальшому повернутися сюди для продовження навчання. 

Оксфордські мовні курси для молоді та дорослих

Одна із кращих мовних шкіл Оксфорда – Kaplan Aspect, розташована в самому центрі Оксфорда.

У перший день навчання всі здають тест з усної та письмової англійської, для того щоб точно визначити, в якій групі вчитись.

Основний курс (20 уроків на тиждень) – серйозна основа граматики + аудіювання, читання, письмо, розмовна мова. Програма курсу орієнтована на застосування англійської мови у щоденних ситуаціях.

Основний плюс (27 уроків на тиждень) – основний курс + 7 самостійних занять на тиждень під керівництвом викладача.

Інтенсивний курс (35 уроків на тиждень) - курс «основний плюс» + 8 факультативних уроків. Можна вибрати такі теми для вивчення: обговорення світових новин, англійська культура, бізнес-англійська, кіно.

Кількість студентів у групі: 12–15 осіб.

Проживання: у сім'ї, двомісне розміщення, в апартаментах (за проживання у 2-місній кімнаті – 60 фунтів стерлінгів на тиждень, в 1-місній кімнаті – 80 фунтів стерлінгів).

Харчування: якщо проживання в сім'ї – напівпансіон (сніданок і вечеря), в інших випадках – самостійно.

Екскурсії: відвідування музеїв, театрів Оксфорда, знаменитих коледжів міста, поїздки в Бат, Стратфорд, Стоунхендж і Віндзор, катання на човні по річці Червелл, пікніки в університетських парках та інші шкільні заходи: перегляд відеофільмів, можливість відвідування оплачується окремо, Marston Ferry Club для занять спортом, міжнародні студентські вечори, дискотеки.

Вартість курсів: основний – за 2 тижні 695 фунтів стерлінгів, за 4 тижні – 1295 фунтів стерлінгів, за 12 тижнів – 3455 фунтів стерлінгів. Курс основний плюс – за 2 тижні 750 фунтів стерлінгів, за 4 тижні – 1450 фунтів стерлінгів, за 12 тижнів – 3840 фунтів стерлінгів. Інтенсивний курс – за 2 тижні 830 фунтів стерлінгів, за 4 тижні – 1560 фунтів стерлінгів, за 12 тижнів – 4190 фунтів стерлінгів.

У вартість курсів входять: тестування, заняття, навчальні матеріали, сертифікат по закінченні, доступ до Інтернету, проживання в сім'ї, двомісне розміщення, харчування напівпансіон.

Літні мовні курси для дітей

Літні мовні програми «ISIS Education and Travel» для дітей проводяться на території Westminster Institute of Education, який є частиною Oxford Brookes University.

Для дітей від 12 до 18-ти років

На території навчального центру розташовані: навчальні корпуси, бібліотека, кімнати для самостійних занять, книжкові магазини, гуртожиток для проживання, спортивний комплекс із басейном, кафетерії, медичний центр.

Уроки англійської проводяться в ранкові години й чергуються зі спортивними заходами, невеликими екскурсіями в післяобідній час, а у вечірній час проводяться різноманітні конкурси, дискотеки, караоке, барбекю. У вихідні дні – екскурсії в Лондон, Вінчестер, Бат та інші англійські міста.

Проживання: в сім'ях або в гуртожитку.

Харчування: повний пансіон, в їдальні.

20 уроків (по 45 хвилин) англійської на тиждень, міжнародні класи.

Первісне тестування для визначення в потрібну групу.

У групі - до 15 осіб.

Вартість курсів: за 2 тижні – 1010 фунтів стерлінгів, за 4 тижні – 2030 фунтів стерлінгів, за 5 тижнів – 2540 фунтів стерлінгів.

У вартість входять: тестування, заняття, навчальні матеріали, сертифікат, проживання в гуртожитку, повний пансіон, дві екскурсії на тиждень, спортивні та культурні заходи кожного дня.

Оксфордська бізнес-школа

Oxford Media and Business School (OMBS) пропонує навчання за бізнес-спеціальностями – менеджмент, маркетинг, мода та дизайн.

Тривалість навчання на короткострокових курсах – 3–9 місяців.

Бізнес-курси призначені для студентів, які навчаються в університеті на бізнес-спеціальностях, а також для бізнесменів-початківців або тих, хто хоче підвищити свій професійний рівень.

Тих, хто закінчує 9-місячний курс навчання в бізнес-школі, можуть відразу зарахувати на другий курс бакалаврату.

Програма підготовки для General МВА – АВЕ Advanced Diploma in Business Administration, яка може замінити курс pre-MBA. Тривалість – 6 місяців, початок – січень, липень або вересень, вартість – 1500 фунтів стерлінгів за курс.

Бізнес-школа розташована у красивому районі Rose Place, у кількох хвилинах ходьби від історичного центру Оксфорда.

Бізнес-школа повністю акредитована й визнана British Accreditation Council.

У вартість програм входять: навчання, сертифікат, доступ до Інтернету, проживання.

Як поступити в Оксфордський університет

Відбір в університет складається з кількох етапів: розгляд досьє абітурієнта – шкільного атестата, резюме, кількох кращих робіт; співбесіди (interview) – її форма залежить від коледжу, вона проходить взимку. За підсумками абітурієнту можуть запропонувати місце, але умовно – місце закріплюється за абітурієнтом, доки він не пройде всі випробування. Випускник російської школи, який буде поступати в Оксфорд, уважатиметься overseas student (іноземний студент) і платити в 7–10 разів більше, ніж англійські студенти.

Хто провчився три останніх роки у школі Великої Британії або в одній із країн Євросоюзу (home students), або за наявності green card, для того система відбору та оплата навчання не відрізняються від правил, установлених для англійців: орієнтовно $2500 за рік.

Уже маючи український диплом, в Оксфорд поступити простіше. На курс магістра, наприклад, MSt або Mphil, на один або два роки, або поступити в аспірантуру (DPhil) на три роки. Для такого навчання передбачені гранти, які покривають оплату навчання та інші витрати: проживання, харчування та квитки.

Найпопулярніші стипендії – Hill Foundation, Oxford University Clarendon Fund. Є й інші програми: Shell Centenary Scholarships або Overseas Research Student (ORS) Awards Scheme. Для кожної програми – свої правила відбору та вступу.

Ми розглянули різні можливості навчання в Оксфордському університеті, як на мовних курсах, так і в університеті або у школі бізнесу. Головне – це можливість отримати якісну освіту в Англії й навчитись думати та діяти, що і може дати Оксфорд.

Автор: С. Малиновська

Освіта.ua
07.05.2008

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!