Консультації Cambridge Education Group
PR

У виставці «Освіта за кордоном – UIEF 2014» візьмуть участь коледжі Cambridge Education Group

Консультації Cambridge Education Group

27 вересня 2014 року у Києві відбудеться десята міжнародна виставка-форум «Освіта за кордоном – UIEF 2014» в якій візьмуть участь коледжі, що входять до групи академічних навчальних закладів Cambridge Education Group.

60 років поспіль академічна організація Cambridge Education Group допомагає британським та іноземним студентам в повній мірі реалізувати свій потенціал через ретельно продумані програми академічної підготовки.

Cambridge Education Group
складається з наступних навчальних центрів:

  • CATS College – спеціалізується на програмах підготовки до вступу в університети;
  • Cambridge School of Visual and Performing Arts – коледж прикладного та театрального мистецтва для учнів середньої школи;
  • Stafford House School of English - спеціалізований мовний центр в Кантербері та Лондоні пропонує широкий спектр програм вивчення англійської мови від короткострокових до довгострокових академічних курсів;
  • Stafford House Study Holidays – літні центри в Великобританії та США пропонують програми вивчення англійської мови та спеціалізовані програми.

Навчальні центри пропонують широкий вибір програм, серед них: короткострокові та довгострокові програми вивчення англійської мови, канікулярні мовні програми для дітей шкільного віку, GCSE та A-level, програми підготовки до вступу в університет.

У коледжів групи Cambridge Education Group склалися дуже тісні партнерські відносини з престижними університетами Великої Британії. Завдяки тісному співробітництву з вищими навчальними закладами, Cambridge Education Group декілька років тому вдалося заснувати програми підготовки на кампусі університетів – Foundation on Campus. Програма розроблена спеціально для іноземних студентів, рівень знань яких не відповідає вимогам до абітурієнтів університетів Великої Британії. Успішне закінчення програми гарантує вступ до навчального закладу на здобуття ступеня бакалавра чи магістра.

Програми та коледжі CEG тісно співпрацюють з такими провідними університетами як Оксфорд та Кембридж в рамках підготовчих програм «Оксбридж» та «Медик».

Cambridge School of Visual and Performing Arts – Кембриджська школа прикладного та театрального мистецтва входить до складу Cambridge Education Group та спеціалізується на програмах підготовки та забезпечує вступ на відділення мистецтв, дизайну, музики та драми провідних університетів Великої Британії. Навчальний заклад розробив унікальний підхід до навчання який орієнтований на особистість та направлений на допомогу у розкритті свого потенціалу та індивідуальних нахилів та талантів. За останні 25 років 1005 студентів отримали пропозиції від найкращих університетів на самі престижні спеціальності.

Відвідувачі виставки матимуть змогу отримати детальну інформацію про кожен з навчальних центрів групи Cambridge Education Group, їх спеціалізацію, програми підготовки, умови вступу та зарахування, умови отримання знижок на навчання безпосередньо від офіційного представника навчальних закладів.

Детальну інформацію про навчальні заклади ви зможете знайти на сайті компанії Домар Тревел Едьюкейшен або отримати її у менеджера компанії за тел.: (044)425-40-45, e-mail: admin@dteducation.com.

Освіта.ua
26.09.2014