Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Англії Університети Лондона: семінар та стипендії в Києві
Університети Лондона: семінар та стипендії в Києві

Вступні вимоги і процедура вступу до британських університетів в 2014 році

Університети Лондона: семінар та стипендії в Києві

Замислюєтеся про навчання в лондонському вузі? Приходьте на семінар 12 червня в Києві! Дейв Фью, регіональний менеджер Foundation Campus, проведе семінар та співбесіди на отримання стипендій. Тема семінару: «Університети Лондона: вступні вимоги і процедура вступу».

Семінар з навчання в Англії пройде у четвер, 12 червня, з 11:00 до 12:00. Співбесіди на отримання стипендії на програму Foundation або Pre-Masters (підготовка до британського вузу з вересня 2014 р.) відбудуться 12 червня, з 12:00 до 15:00.

Місце проведення семінару та співбесід: конференц-зал компанії «Бізнес-Лінк», БЦ «Іллінський», м. Київ, вул. Іллінська, б. 8, під'їзд 8, поверх 6. Робоча мова семінару англійська. Участь у семінарі безкоштовна.

Попередня реєстрація обов'язкова. 

Інформація про програму Foundation в London Foundation Campus: початок навчання на програмі: вересень, січень. Мінімальний вік 17 років. Навчання проходить на базі University of London. Тривалість курсу 3 триместри (1 рік). Вартість програми: £ 14250 за рік.

Інформація про програму Pre-Masters в London Foundation Campus: початок навчання на програмі: вересень, січень, квітень, червень. Мінімальний вік 21 рік. Навчання проходить на базі University of London. Тривалість курсу 1, 2 або 3 триместри. Вартість програми: £ 4750 на триместр.

Спеціальності, за якими можна проходити навчання:

  • бізнес, економіка, фінанси, менеджмент;
  • право, гуманітарні та соціальні науки;
  • комп'ютерні, інженерні та природничі науки;
  • медико-біологічні науки;
  • медіа.

Стипендії надаються у формі знижок на навчання:

  • 20% (25% при оплаті повної вартості навчання до 30 червня);
  • 12% (17% при оплаті повної вартості навчання до 30 червня);
  • 5% (10% при оплаті повної вартості навчання до 30 червня).

Успішне закінчення програми гарантує вступ в один з партнерських університетів. Можливий також вступ в іншій престижний вуз Англії.

Докладніше про захід>>>
Реєстрація>>>

Освіта.ua
05.06.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!