Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Англії Знижки на навчання в Bellerbys College (Англія)
Знижки на навчання в Bellerbys College (Англія)
На правах реклами

Ідеальна можливість підготуватися до вступу в кращі університети Великої Британії дешевше

Знижки на навчання в Bellerbys College (Англія)

Ідеальна можливість підготуватися до вступу в кращі університети Великої Британії дешевше, бронюйте академічну програму Bellerbys College в освітньому агентстві IStudy і отримаєте суттєву знижку на навчання.

Академічні програми Bellerbys Collegе, що стартують у вересні 2014 року та січні 2015 року пропонуються з наступними знижками:

Курс

Ціна за триместр

Ціна зі знижкою

GCSE

7 150 ф.ст.

6 150 ф.ст.

A Level

7 710 ф.ст.

від 3 855 ф.ст.

Undergraduate Year 1

5 165 ф. ст.

3 506 ф.ст.


Центри Bellerbys College розташовані в Брайтоні, Кембриджі, Лондоні і Оксфорді.

Брайтон - артистичне і студентське місто. Новий навчальний центр коледжу знаходиться в центрі Брайтона. Студенти можуть зосередиться на заняттях, і в той же час бути в центрі багатого культурного життя та розваг.

Кембридж - місто з істинно англійською чарівністю. Краса архітектурних споруд доповнюється виразністю музеїв і прибережних парків. У Кембриджі знаходяться два кампуси - Queens Campus в класичному стилі і сучасний Manor Campus.

Лондон пропонує незліченні можливості. Нова будівля коледжу розташована в історичному Грінвічі, недалеко від центру Лондона.

Кампус Оксфорда знаходиться в центрі, в хвилинах ходьби від залізничного та автовокзалу. Коледж відрізняється зрцчним місцем розташування, перебуваючи в 10 хвилинах ходьби від центру міста і в той же час в тихому районі з видом на Темзу.

Bellerbys Collegе вже більше 50 років допомагає іноземним студентам у віці від 14 років успішно підготуватися до вступу в кращі університети Великої Британії. За результатами іспитів A Levels 2012 Bellerbys Collegе включений в список 30 кращих освітніх шкіл престижного рейтингу Financial Times school rankings.

Для бронювання або повного розрахунку витрат за цією програмою, а також за додатковою інформацією, звертайтеся в освітнє агентство IStudy за тел. (044) 200-28-44.

Освіта.ua
15.05.2014

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!