Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Англії Коледж Каплан: підготовка до університету
Коледж Каплан: підготовка до університету

Підготовка українців до вступу в британські університети на бакалавріат та магістратуру

Коледж Каплан: підготовка до університету

Міжнародний Коледж Каплан в Лондоні (KIC London) розташований в самому центрі міста, в районі Іслінгтон. Якість викладання в KIC London підтверджено Британською Акредитаційною Радою, а програми навчання в коледжі розробляються спеціально для іноземних студентів.

Викладання в коледжі ведеться у невеликих групах, що гарантує максимальну увагу викладачів до кожного студента. У коледжі створюються комфортні умови для постійної комунікації з викладачами та однокурсниками.

KIC London може гарантувати своїм студентам персональну кімнату в студентському гуртожитку, за умови, якщо вони вчасно відправлять заявку. Гуртожитки знаходяться в прекрасному стані і розташовані неподалік від коледжу.

Після успішного завершення курсу підготовки в KIC London студенти з України гарантовано зараховуються до одного з партнерських університетів на вибір: City University London, University of Westminster або University of Cranfield.

City University London - університет розташований в центральній частині Лондона і є міжнародним навчальним закладом. Він знаходиться на 24 місці серед університетів Англії. Університет тісно співпрацює з місцевими підприємствами, а система освіти побудована на тісній комунікації студентів з викладачами.

University of Westminster
- університет надає традиційну британську освіту вже більше 170 років. Зручне розташування в самому центрі Лондона гарантує гарне транспортне сполучення і легкий доступ з будь-якої частини міста. Поруч знаходяться район лондонських банків, і знамениті історичні та культурні пам'ятки та розваги Лондона.

University of Cranfield - університет Кранфілд є першим при виборі магістратури амбітними та досвідченими студентами та має всесвітню репутацію з працевлаштування своїх випускників. У 2008 «Times Higher World University Rankings» поставив Кранфілд на перше місце у Великобританії за співвідношенням викладачів і студентів (11-е місце у світі).

Представником Kaplan International Colleges в Україні є компанія «А-пріорі». Тел. : +38 (044) 221-78-99, (097) 493-93-05.

Освіта.ua
03.09.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!