Коледж Каплан: підготовка до університету

Підготовка українців до вступу в британські університети на бакалавріат та магістратуру

Коледж Каплан: підготовка до університету

Міжнародний Коледж Каплан в Лондоні (KIC London) розташований в самому центрі міста, в районі Іслінгтон. Якість викладання в KIC London підтверджено Британською Акредитаційною Радою, а програми навчання в коледжі розробляються спеціально для іноземних студентів.

Викладання в коледжі ведеться у невеликих групах, що гарантує максимальну увагу викладачів до кожного студента. У коледжі створюються комфортні умови для постійної комунікації з викладачами та однокурсниками.

KIC London може гарантувати своїм студентам персональну кімнату в студентському гуртожитку, за умови, якщо вони вчасно відправлять заявку. Гуртожитки знаходяться в прекрасному стані і розташовані неподалік від коледжу.

Після успішного завершення курсу підготовки в KIC London студенти з України гарантовано зараховуються до одного з партнерських університетів на вибір: City University London, University of Westminster або University of Cranfield.

City University London - університет розташований в центральній частині Лондона і є міжнародним навчальним закладом. Він знаходиться на 24 місці серед університетів Англії. Університет тісно співпрацює з місцевими підприємствами, а система освіти побудована на тісній комунікації студентів з викладачами.

University of Westminster
- університет надає традиційну британську освіту вже більше 170 років. Зручне розташування в самому центрі Лондона гарантує гарне транспортне сполучення і легкий доступ з будь-якої частини міста. Поруч знаходяться район лондонських банків, і знамениті історичні та культурні пам'ятки та розваги Лондона.

University of Cranfield - університет Кранфілд є першим при виборі магістратури амбітними та досвідченими студентами та має всесвітню репутацію з працевлаштування своїх випускників. У 2008 «Times Higher World University Rankings» поставив Кранфілд на перше місце у Великобританії за співвідношенням викладачів і студентів (11-е місце у світі).

Представником Kaplan International Colleges в Україні є компанія «А-пріорі». Тел. : +38 (044) 221-78-99, (097) 493-93-05.

Освіта.ua
03.09.2013