Прогресивна підготовка до навчання в Британії

Коледж Каплан пропонує програму з можливістю подальшого навчання у ВНЗ-партнерах

Прогресивна підготовка до навчання в Британії

Міжнародний Коледж Каплан у Борнмуті (KICB) готує іноземних студентів до вступу в університети Великої Британії ось уже 15 років. Коледж пропонує навчання в невеликих групах з індивідуальним підходом до кожного студента. Випускники коледжу можуть бути зараховані на навчання у Борнмутський Університет (BU) або в більш ніж 60 інших партнерських університетів для навчання в Англії та всій Великій Британії.

Місто Борнмут


Борнмут розташований на південному узбережжі Англії всього в двох годинах від Лондона і може похвалитися своїми великими пляжами з золотим піском і одним з найсприятливіших кліматів у Великій Британії. Місто відрізняється жвавою студентською спільнотою, що сприяє розвитку культурного та нічного життя. Проживаючи в Борнмуті у вас буде можливість займатися численними видами спорту. Ще однією незаперечною перевагою міста є його власний аеропорт, з якого здійснюється сполучення з багатьма великими містами Європи.

Переваги Міжнародного Коледжу Каплан у Борнмуті


KICB пропонує мульти-прогресивну програму, яка дає можливість поступити в один з 60 партнерських університетів Британії після успішного закінчення підготовчого курсу. У разі якщо вибраного вами університету немає серед партнерських навчальних закладів KICB, спеціальна служба підтримки коледжу буде сприяти в поданні заявки до обраного університету.

У той же час Міжнародний Коледж Каплан у Борнмуті пропонує стандартні програми Foundation і Graduate Diploma, які при успішному закінченні гарантують вступ до Університету Борнмута (Bournemouth University).

Університет Борнмута:

  • Провідний сучасний університет: посідає 55-е місце в рейтингу Guardian University Guide 2013.
  • Націлене на кар'єру навчання: навчальні курси університету призначені для підготовки студентів до професійного життя.
  • Фантастичне оснащення, включаючи нагороджену призами бібліотеку, яка є результатом нещодавніх інвестицій у розмірі в 5 мільйонів фунтів стерлінгів, а також велика інфраструктура для відпочинку і спорту, ресторани і бари, де можна поїсти і поспілкуватися, комп'ютерні центри з 24-годинним доступом.

Більш детальну інформацію ви можете отримати у офіційного представника Kaplan International Colleges в Україні компанії «А-пріорі». Тел.: +38 (044) 221-78-99, (097) 493-93-05.

Міжнародні Коледжі Каплан
(Kaplan International Colleges)
пропонують програми підготовки до вступу в університети Великої Британії. Коледжі дадуть вам академічні навички, знання з конкретних предметів і необхідний рівень володіння англійською мовою. Вам гарантується зарахування до обраного університету, після успішного проходження програми на необхідному рівні. Починаючи з 2006 року Міжнародні Коледжі Каплан допомогли більш ніж 10000 іноземних студентів вступити до університетів Великої Британії.

Освіта.ua
03.06.2013