Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Англії Прогресивна підготовка до навчання в Британії
Прогресивна підготовка до навчання в Британії

Коледж Каплан пропонує програму з можливістю подальшого навчання у ВНЗ-партнерах

Прогресивна підготовка до навчання в Британії

Міжнародний Коледж Каплан у Борнмуті (KICB) готує іноземних студентів до вступу в університети Великої Британії ось уже 15 років. Коледж пропонує навчання в невеликих групах з індивідуальним підходом до кожного студента. Випускники коледжу можуть бути зараховані на навчання у Борнмутський Університет (BU) або в більш ніж 60 інших партнерських університетів для навчання в Англії та всій Великій Британії.

Місто Борнмут


Борнмут розташований на південному узбережжі Англії всього в двох годинах від Лондона і може похвалитися своїми великими пляжами з золотим піском і одним з найсприятливіших кліматів у Великій Британії. Місто відрізняється жвавою студентською спільнотою, що сприяє розвитку культурного та нічного життя. Проживаючи в Борнмуті у вас буде можливість займатися численними видами спорту. Ще однією незаперечною перевагою міста є його власний аеропорт, з якого здійснюється сполучення з багатьма великими містами Європи.

Переваги Міжнародного Коледжу Каплан у Борнмуті


KICB пропонує мульти-прогресивну програму, яка дає можливість поступити в один з 60 партнерських університетів Британії після успішного закінчення підготовчого курсу. У разі якщо вибраного вами університету немає серед партнерських навчальних закладів KICB, спеціальна служба підтримки коледжу буде сприяти в поданні заявки до обраного університету.

У той же час Міжнародний Коледж Каплан у Борнмуті пропонує стандартні програми Foundation і Graduate Diploma, які при успішному закінченні гарантують вступ до Університету Борнмута (Bournemouth University).

Університет Борнмута:

  • Провідний сучасний університет: посідає 55-е місце в рейтингу Guardian University Guide 2013.
  • Націлене на кар'єру навчання: навчальні курси університету призначені для підготовки студентів до професійного життя.
  • Фантастичне оснащення, включаючи нагороджену призами бібліотеку, яка є результатом нещодавніх інвестицій у розмірі в 5 мільйонів фунтів стерлінгів, а також велика інфраструктура для відпочинку і спорту, ресторани і бари, де можна поїсти і поспілкуватися, комп'ютерні центри з 24-годинним доступом.

Більш детальну інформацію ви можете отримати у офіційного представника Kaplan International Colleges в Україні компанії «А-пріорі». Тел.: +38 (044) 221-78-99, (097) 493-93-05.

Міжнародні Коледжі Каплан
(Kaplan International Colleges)
пропонують програми підготовки до вступу в університети Великої Британії. Коледжі дадуть вам академічні навички, знання з конкретних предметів і необхідний рівень володіння англійською мовою. Вам гарантується зарахування до обраного університету, після успішного проходження програми на необхідному рівні. Починаючи з 2006 року Міжнародні Коледжі Каплан допомогли більш ніж 10000 іноземних студентів вступити до університетів Великої Британії.

Освіта.ua
03.06.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!