Університет Ольстера: доступні ціни та нобелівські лауреати

Про освітні можливості кампусів Університету Ольстера в Лондоні та Бірмінгемі розповідає Філіп Тейлор - відповідальний за набір іноземних студентів

Університет Ольстера: доступні ціни та нобелівські лауреати

Філіп, що представляє собою Університет Ольстера?

Університет Ольстера (University of Ulster) був заснований в Північній Ірландії, його історія налічує більше ста тридцяти років. В основному кампусі в Північній Ірландії навчається більше 25 тисяч студентів. Я є представником кампусів в Лондоні та Бірмінгемі, яким близько двох років і де сьогодні навчається більше двох тисяч студентів.

Більшість студентів університету є представниками інших країн, але ми сподіваємося, що у вересні наші кампуси приймуть близько 3 тисяч абітурієнтів та збільшення кількості студентів відбудеться за рахунок британців.

Які напрями навчання та спеціальності університету?


На факультетах основного кампусу в Північній Ірландії викладається більше 300 курсів. Кампуси в Лондоні та Бірмінгемі пропонують бухгалтерський облік, бізнес і IT. Ми запрошуємо для навчання на трьох бакалаврських і трьох магістерських програмах, а також на підготовчій програмі Foundation і курсах англійської мови.

Філіп, в чому переваги і сильні сторони університету?


Я думаю, що безперечною перевагою університету є його конкурентоспроможні ціни на навчання. У рейтингу Complete University Guide ми посідаємо 60-е місце. Наші нові кампуси обладнані за останніми сучасними технологіями. Рівень викладання дуже високий. Серед наших викладачів два лауреата Нобелівської премії. І я думаю, найкраще, - це те, як ми навчаємо студентів.

Оскільки кампуси в Лондоні та Бірмінгемі створювалися спеціально для іноземних студентів, освітній процес проходить інакше, ніж в інших університетах. Методика навчання спеціально розроблена для іноземних студентів, згідно з якою кожні три тижні студенти вивчають кілька модулів і після цього складають іспит.

Яка вартість навчання для іноземних студентів?


Вартість навчання на бакалавріаті зазвичай складає 9 тисяч фунтів на рік. Для студентів з високою успішністю традиційно доступні стипендії, з урахуванням яких річна програма бакалавріату обійдеться в 6900 фунтів, і 7950 фунтів коштуватиме навчання в магістратурі. Ціна програми Foundation - від 4950 фунтів на рік.

Які особливості навчання в університеті?


Як я вже говорив, ми пропонуємо особливий метод навчання, який спеціально розроблений для іноземців. Це сприяє високій успішності студентів. У нас є особисті наставники, які закріплені за кожним студентом і які можуть допомогти їм у підготовці до іспитів, підготовці курсових і дипломних робіт. Я можу сказати, що наш університет - відмінне місце для навчання, яке пропонує надзвичайно сприятливе навчальне середовище.

Що ви можете сказати про чисельність навчальних груп?


Чисельність груп залежить від типу заняття - лекції це або семінари. На практичних заняттях чисельність груп не перевищує 10 студентів, на лекціях в аудиторії може бути близько 80. Зазвичай чисельність групи становить близько 20 студентів.

Філіп, розкажіть про викладачів університету


Наші викладачі спеціалізуються в області бізнесу і IT, серед них є навіть нобелівські лауреати. Однак у нас багато й інших викладачів, якими ми пишаємося. Усі вони мають високий академічний рівень і досвід роботи у своїй галузі. Це в свою чергу значно спрощує процес пошуку роботи нашими випускниками, оскільки їм допомагає відмінне розуміння галузі, яке вони отримують за час навчання і завдяки чому займають провідні позиції в компаніях.

Читачам буде цікаво дізнатися про вимоги до вступу


Якщо говорити про українських студентів, то після закінчення української школи вони можуть поступити на підготовчу програму Foundation, а за наявності гарної підготовки можуть одразу вступати на бакалавріат. Вимоги до англійської мови - IELTS 6.0 або еквівалент.

Також у нас працює центр тестування англійської, тому, якщо у студента ще немає результатів загальновизнаних тестів, ми завжди можемо перевірити його знання та отримати результати протягом 48 годин.

Розкажіть про інфраструктуру кампусів в Лондоні та Бірмінгемі


Кампус в Лондоні розташований у шестиповерховому будинку. У Бірмінгемі кампус університету займає один поверх в офісній будівлі в центрі міста і в п'яти хвилинах від залізничного вокзалу. Цим кампусам усього два роки, завдяки чому вони оснащені новою комп'ютерною технікою, мають нову бібліотеку, їдальню.

А як організовано проживання студентів?


Житло, для студентів обох кампусів надається компанією Unite apartments, яка є найбільшим постачальником студентського житла у Великій Британії. Студенти живуть неподалік від кампусу в центрі міста. У Бірмінгемі проживання коштує від 70 до 200 фунтів на тиждень, в залежності від якості житла. У Лондоні ціни на проживання складають від 140 до 250 фунтів на тиждень.

Розкажіть про студентське життя в університеті


Студентське життя в університеті різноманітне і захоплююче. У нас є багато спортивних клубів, а також студентський союз, який ми нещодавно створили. На території кампусу можна зустріти представників 90 національностей, що сприяє розвитку у студентів інтеркультурних знань.

Філіп, чи відчувають українці складнощі при отриманні візи?


Оскільки Україна не входить до ЄС, українці мають пройти звичайні процедури для отримання візи. Для отримання візи, студентам необхідно надати академічні документи і підтвердження того, що вони мають достатнє матеріальне забезпечення для покриття необхідних витрат. У разі наявності документів ми можемо сприяти процесу отримання візи.

Українців також цікавить можливість працювати під час навчання


Так, звичайно. Студентам дозволено працювати 20 годин на тиждень під час навчання в Англії і повний робочий день під час канікул. Університет допомагає студентам знайти таку роботу. На нашому сайті є розділ, де можна подивитися існуючий перелік вакансій.

А як саме університет сприяє працевлаштуванню своїх випускників?


У нас є хороша команда працевлаштування, яка працює зі студентами для посилення їх CV. Ми також працюємо з компанією QA - найбільшим провайдером навчання в області IT і бізнесу у Великій Британії. Завдяки цій компанії студенти отримують спеціальні знання у своїх галузях, що допомагають їм у майбутньому працевлаштуванні.

Для підготовки студентів до трудового життя ми використовуємо систему Work based learning, яка впроваджує певні сценарії робочих ситуацій в академічну програму і завдяки цьому підвищує готовність студентів до професійної діяльності. Окрім того, приблизно за 6 місяців ми сподіваємося запустити програми стажувань для наших студентів, які будуть відбуватися на реальному підприємстві від 4 до 6 тижнів.

Офіційним представником Університету Ольстера в Україні є компанія
Domar Travel Education. Тел.: + 38 (044) 425-40-45, 451-57-52, e-mail:info@dteducation.com.Розмовляв Павло Петриченко, Освіта.ua

Освіта.ua
22.04.2013