Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Англії Як підготуватися до вступу в британський університет у Києві?
Як підготуватися до вступу в британський університет у Києві?

Міжнародна академія фінансів та інвестицій проводить набір слухачів на однорічну підготовчу програму «Foundation»

Як підготуватися до вступу в британський університет у Києві?

Випускники програми «Foundation» у Міжнародній академії фінансів та інвестицій можуть стати першокурсниками відомого британського університету Bangor University без вступних іспитів. Проходження підготовчої довузівської програми – обов’язкова вимога британських університетів для випускників українських шкіл.

Переваги запропонованої програми - мінімізація витрат, порівняно з аналогічним підготовчим навчанням в Англії.

Курс підготовки включає затверджені університетом програми з математики, інформаційних технологій та бізнесу, а також допоможе вдосконалити знання англійської до рівня, необхідного для навчання у британському університеті.

Скористайтесь унікальною можливістю закінчити курс Foundation в Україні і продовжити навчання в британському університеті за однією з наступних спеціальностей: управління бізнесом, фінанси, економіка, право, психологія чи соціологія. Викладачі програми акредитовані зазначеним університетом.

Зареєструватися та отримати додаткову інформацію можна на сайті Міжнародної академії фінансів та інвестицій www.mafi.com.ua або за тел. (044) 279-40-85.

Розміщено на правах реклами.

Освіта.ua
27.02.2013

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!