Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Англії Індивідуальні консультації з представником Study Group
Індивідуальні консультації з представником Study Group

Центр навчання за кордоном Students International запрошує на консультації щодо програм навчання у Великій Британії, Ірландії та Нідерландах

Індивідуальні консультації з представником Study Group

7 листопада, спільно з освітньою компанією Study Group, Центр навчання за кордоном Students International проводить індивідуальні консультації присвячені програмам навчання в Англії, Ірландії та Нідерландах.

Індивідуальна консультація дасть можливість дізнатися докладну інформацію про процес зарахування та навчання на підготовчих програмах, що відкривають шлях до отримання ступеня бакалавра та магістра в європейських країнах.

Учасники індивідуальних консультацій зможуть поставити запитання безпосередньо представнику навчальних закладів.

Компанія Study Group є одним з лідерів серед освітніх компаній, що пропонують підготовчі програми до вступу в престижні університети Великої Британії, Ірландії, Нідерландів, США, Канади, Австралії та Нової Зеландії.

Консультації 7 листопада планується присвятити виключно європейському напрямку і освітнім центрам Study Group у Великій Британії, а також в сусідній Ірландії. Крім того представник Study Group розповість про новий освітній центр компанії в Нідерландах.

Зустрічі проходитимуть в офісі Центру навчання за кордоном Students International за адресою: Київ, вул. Мечникова 14/1, офіс 419 (з 17.00 до 20.00).

Попередня реєстрація на консультації та бронювання індивідуальної зустрічі за телефоном (044) 238-25-25 або електронною поштою: info@studinter.ua.

Освіта.ua
05.11.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!