Вступ до університетів Великої Британії у 2012 році

Компанія «Інфостаді» пропонує вступ на програми International Year One і Foundation в Британії

Вступ до університетів Великої Британії у 2012 році

Університети Keele University і University of Lincoln проводять жовтневий набір на найпопулярнішу цього року програму International Year One. Після успішного закінчення програми можна вступити відразу на другий курс обраного вищого навчального закладу.

Вступивши на програму для іноземних студентів International Year One українські студенти можуть здобути ступінь бакалавра у зазначених університетах за три роки навчання. Вартість програми International Year One дорівнює вартості 1 року бакалавра.  

Останній день прийому документів на програму - 8 жовтня 2012 року. Рекомендується подавати заявки заздалегідь, щоб встигнути до початку занять отримати студентську візу та оплатити програму.

Keele University – один з небагатьох вузів, який пропонує dual honours (подвійний ступінь). Тобто, за три роки програми бакалавріату можна здобути подвійний ступінь, наприклад з бізнесу та маркетингу.

Також, продовжується жовтневий набір на програму Foundation одного з найвідоміших у світі університетів моди та дизайну – Istituto Marangoni у Лондоні. Програма Foundation в Marangoni готує до вступу на наступні програми бакалавріату: Fashion Design BA (Hons), Fashion Business BA (Hons), Fashion Styling BA (Hons). Після успішного закінчення програми, студенти зможуть продовжити навчання в Лондоні, Парижі або Мілані.

Leeds Metropolitan University також продовжує набір на програму Foundation у сфері бізнесу. Програма гарантує вступ на перший курс університету за умови успішного її закінчення. Тривалість програми 3 триместри. Студенти навчаються на території університету та мають доступ до всіх його ресурсів.

Міжнародний коледж Bellerbys продовжує набір на програми: Foundation в Bellerbys Oxford, ELP+GCSE/Foundation/A-Level, ELP+Diploma, Pre-Masters та MQP.

Починаючи з 5 листопада 2012 року Bellerbys Oxford також пропонує програму Foundation з усіх напрямків, представлених у коледжі: Art and Design; Business, Finance and Management; Engineering; Humanities; Law; Science and Pharmacy.

Докладну інформацію про умови вступу на програми International Year One і Foundation можна дізнатися в офісі компанії «Інфостаді» у консультанта з Великої Британії, зателефонувавши за номером (044) 222 78 76.

Освіта.ua
13.09.2012