Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Англії Програма A-level в коледжі Earlscliffe (Велика Британія)
Програма A-level в коледжі Earlscliffe (Велика Британія)

Британський коледж Earlscliffe пропонує програму підготовки до вступу в університет A-level

Програма A-level в коледжі Earlscliffe (Велика Британія)

Коледж пропонує краще в британській освіті: підготовчу програму A-Level - так званий "золотий стандарт" традиційних предметів. На цій програмі студенти можуть отримати академічну підготовку для вступу до кращих університетів світу.

Earlscliffe - невеликий приватний коледж, де кожен студент отримає підтримку, починаючи з моменту зарахування і до закінчення навчання та вступу до університету.

Коледж пропонує студентам унікальний досвід, спираючись на традиції та методи коледжів Оксфордського та Кембриджського університетів, а також університетів Ліги Плюща - асоціації восьми найстаріших американських університетів.

Навчання на програмі A-Level відбувається в невеликих групах по 9 осіб, завдяки чому викладач у ході навчання завжди може приділити увагу й надати допомогу всім студентам.

Програму навчання складено таким чином, щоб на кожен основний предмет рівня A-Level було відведено 9 уроків на тиждень. У коледжі вважають, що такі заняття набагато ефективніші, ніж традиційні уроки.

Студенти коледжу обирають 4 предмети для вивчення на програмі, а також один додатковий предмет - зазвичай рідну мову студента.

Предмети для вибору розділені на чотири блоки. З кожного блоку студент вибирає один предмет: географія, історія або математика; хімія, економіка чи додаткова математика; біологія, державне управління та політика або фізика; бухгалтерський облік, мистецтво та дизайн або бізнес.

Навчання на програмі розраховане на 2 роки, але більшість студентів Earlscliffe подають документи до університетів Великої Британії вже в першій чверті останнього року навчання.

Студенти подають документи до п'яти університетів, а перед цим кожен студент отримує консультації від свого викладача, завуча та директора коледжу, що стосуються вибору курсів та університетів через систему UCAS (Система подачі заяв в британські університети), а також допомогу в написанні мотиваційного листа та багато в чому іншому.

Детальніше про навчання в Англії на програмі A-Level в коледжі Earlscliffe можна дізнатися у менеджерів освітнього агентства "А-пріорі" за тел.: (044) 221-78-99, (097) 493-93-05.

Освіта.ua
15.06.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!