Програма A-level в коледжі Earlscliffe (Велика Британія)

Британський коледж Earlscliffe пропонує програму підготовки до вступу в університет A-level

Програма A-level в коледжі Earlscliffe (Велика Британія)

Коледж пропонує краще в британській освіті: підготовчу програму A-Level - так званий "золотий стандарт" традиційних предметів. На цій програмі студенти можуть отримати академічну підготовку для вступу до кращих університетів світу.

Earlscliffe - невеликий приватний коледж, де кожен студент отримає підтримку, починаючи з моменту зарахування і до закінчення навчання та вступу до університету.

Коледж пропонує студентам унікальний досвід, спираючись на традиції та методи коледжів Оксфордського та Кембриджського університетів, а також університетів Ліги Плюща - асоціації восьми найстаріших американських університетів.

Навчання на програмі A-Level відбувається в невеликих групах по 9 осіб, завдяки чому викладач у ході навчання завжди може приділити увагу й надати допомогу всім студентам.

Програму навчання складено таким чином, щоб на кожен основний предмет рівня A-Level було відведено 9 уроків на тиждень. У коледжі вважають, що такі заняття набагато ефективніші, ніж традиційні уроки.

Студенти коледжу обирають 4 предмети для вивчення на програмі, а також один додатковий предмет - зазвичай рідну мову студента.

Предмети для вибору розділені на чотири блоки. З кожного блоку студент вибирає один предмет: географія, історія або математика; хімія, економіка чи додаткова математика; біологія, державне управління та політика або фізика; бухгалтерський облік, мистецтво та дизайн або бізнес.

Навчання на програмі розраховане на 2 роки, але більшість студентів Earlscliffe подають документи до університетів Великої Британії вже в першій чверті останнього року навчання.

Студенти подають документи до п'яти університетів, а перед цим кожен студент отримує консультації від свого викладача, завуча та директора коледжу, що стосуються вибору курсів та університетів через систему UCAS (Система подачі заяв в британські університети), а також допомогу в написанні мотиваційного листа та багато в чому іншому.

Детальніше про навчання в Англії на програмі A-Level в коледжі Earlscliffe можна дізнатися у менеджерів освітнього агентства "А-пріорі" за тел.: (044) 221-78-99, (097) 493-93-05.

Освіта.ua
15.06.2012