Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Англії Підготовчі програми в Kings Colleges
Підготовчі програми в Kings Colleges

Група Kings Colleges пропонує програму підготовки до іспиту GCSE для отримання сертифіката британської середньої освіти, а також програму A-level для підготовки до вступу в університет

Підготовчі програми в Kings Colleges

Навчальні заклади групи Kings Colleges знаходяться в країнах, які є найбільш популярними серед іноземних студентів - США і Великій Британії. Коледжі знаходяться в Бостоні, Лос-Анджелесі, Борнмуті, Лондоні та Оксфорді.

Коледжі групи спеціалізуються на підготовчих курсах, які готують студентів для вступу в провідні університети світу.

Одна з підготовчих програм Kings Colleges - GCSE (General Certificate of Secondary Education) для отримання сертифіката британського середньої освіти.
Студенти можуть обрати інтенсивний курс підготовки тривалістю 1 рік або стандартний курс тривалістю 2 роки.

Інтенсивний курс підготовки до GCSE в Kings Colleges - це найшвидший спосіб отримати академічну підготовку для тих студентів, які планують отримати вищу освіту у Великій Британії. Заняття проводяться на базі коледжів в Лондоні, Оксфорді та Борнмуті.

В якості альтернативи пропонується стандартний курс підготовки до іспиту GCSE тривалістю два роки. Цей курс доступний на базі коледжу в Борнмуті.

На інтенсивний курс підготовки до здачі GCSE приймаються студенти від 15 років, на стандартний курс - студенти від 14 років.

Інтенсивний курс включає від 30 до 32 занять на тиждень плюс 3 години з кожного предмета на тиждень, відведені для самостійної роботи і контрольних тестів. Стандартний курс включає 20 занять на тиждень.

У стандартну програму підготовки до здачі іспиту GCSE входить інтенсивний курс вивчення англійської для академічних цілей, а також вивчення ряду навчальних дисциплін.

Студенти вивчають такі предмети як: Arts, Business, English, Geography, History, Information Technology, Mathematics, PHSE, Science and Physical Education.

У класах займаються не більше 10 осіб, таким чином, викладач може приділити час кожному студенту.

Заняття на інтенсивній програмі розпочинаються 17 вересня 2012 року, на стандартній - 17 вересня 2012 року, 7 січня та 8 квітня 2013 року.

За умови успішного закінчення цієї підготовчої програми студент має можливість продовжити навчання на програмі підготовки до вступу в університет A-level.

A-levels широко розглядається як кваліфікація - "золотий стандарт" для вступу до кращих університетів Великої Британії та світу. Найкращі університети, в тому числі Оксфорд і Кембридж, приймають лише тих студентів, які мають високі результати A-levels.

Курс A-levels є унікальним у забезпеченні глибини вивчення кількох спеціальних предметів. Через два роки у вас буде рівень знань предметів, який часто здобувається лише протягом першого року навчання в університетах багатьох інших країн. A-levels в Kings Colleges викладається в класах, що складаються всього з 4-8 студентів.

Випускники Kings Colleges вступають в найкращі університети Великої Британії та світу. Так, 95% випускників підготовчої програми A-level отримують місця в університетах, що входять у Топ-30 кращих університетів Великої Британії.

Більш детальну інформацію про навчання в Kings Colleges ви можете отримати у менеджерів освітнього агентства А-пріорі за тел.: (044) 221-78-99.

Освіта.ua
04.06.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!