Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Англії Підготовча програма з туристичного менеджменту у Великій Британії
Підготовча програма з туристичного менеджменту у Великій Британії

Освітнє агентство А-пріорі пропонує допомогу студентам, які бажають навчатися на підготовчій програмі Foundation in Tourism and Hotel Management в коледжі King’s Colleges Bournemouth

Підготовча програма з туристичного менеджменту у Великій Британії

Міжнародний коледж King’s Colleges Bournemouth заснований у 1957 році. Зараз тут навчаються студенти зі 120 країн світу. Коледж знаходиться на півдні Англії, у студентському місті Борнмут, що в 5-10 хвилинах від центру міста та міського пляжу. Дві будівлі коледжу розміщуються у вишуканому районі та потопають у зелені дерев.

У коледжі знаходяться 27 добре обладнаних класних аудиторій, інтерактивні дошки, 2 комп’ютерних учбових центри, зал для лекцій, бібліотека, студія мистецтв, наукова лабораторія. В школі є ресторан та кафетерій. На всій території коледжу є Wi-Fi.

Програма Foundation in Tourism and Hotel Management в коледжі King’s Colleges Bournemouth розпочинається 17 вересня 2012 року. Це інтенсивний практичний курс (21 година на тиждень), що готує іноземних студентів до вступу в університет у сфері туризму та готельного менеджменту.

Програма проходить у партнерстві з Конфедерацією туризму та гостинності (Confederation of Tourism and Hospitality), метою якої є забезпечення найвищих стандартів професіональної кваліфікації в цій сфері.

Випускники програми Foundation успішно вступають до кращих університетів не лише Великої Британії (University of Surrey, Bournemouth University), а й Швейцарії (Les Roches, Glion), ОАЕ тощо. Успішне закінчення курсу надає студентам можливість вступати на бакалаврат на факультети готельного та туристичного менеджменту, міжнародного готельного менеджменту, менеджменту святкових подій, маркетингу у сфері відпочинку тощо.

Програма складається з декількох модулів. Перший включає вивчення таких тем, як: транспортування, проживання, визначні пам’ятки та події, напрями туризму; другий - харчування, напої, обладнання, сортування та класифікація систем і ресторанів, барів, клубів та інших закладів.

Протягом третього блоку програми студенти вивчатимуть маркетинг, статистику та аналіз даних, ринок та аналіз конкурентів, маркетингові заходи і макро- та мікро-економічні фактори.

Останній модуль включає вивчення корпоративної філософії та культури, обслуговування клієнтів, зворотного зв’язку та відносин з клієнтами. Академічний зміст кожного модуля ґрунтується на зовнішніх візитах та лекціях, які читають професіонали у сфері готельного бізнесу та туризму.

У класах навчаються 6-10 студентів, таким чином забезпечується індивідуальний підхід до кожного студента.

Студенти живуть у приймаючих сім’ях чи в комфортабельних студентських гуртожитках.

Тривалість програми – 1 рік. Вартість навчання - 7990 фунтів на рік, або 5640 фунтів за шість місяців. Вартість проживання – від 120 фунтів на тиждень.

За більш докладною інформацією звертайтеся до освітньої агенції "А-пріорі" за тел.: (044) 221-78-99, (097) 493-93-05, або на електронну адресу: uk@a-priori.kiev.ua.

Більше про навчання в Англії>>>

Освіта.ua
04.04.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!