Підготовча програма з туристичного менеджменту у Великій Британії

Освітнє агентство А-пріорі пропонує допомогу студентам, які бажають навчатися на підготовчій програмі Foundation in Tourism and Hotel Management в коледжі King’s Colleges Bournemouth

Підготовча програма з туристичного менеджменту у Великій Британії

Міжнародний коледж King’s Colleges Bournemouth заснований у 1957 році. Зараз тут навчаються студенти зі 120 країн світу. Коледж знаходиться на півдні Англії, у студентському місті Борнмут, що в 5-10 хвилинах від центру міста та міського пляжу. Дві будівлі коледжу розміщуються у вишуканому районі та потопають у зелені дерев.

У коледжі знаходяться 27 добре обладнаних класних аудиторій, інтерактивні дошки, 2 комп’ютерних учбових центри, зал для лекцій, бібліотека, студія мистецтв, наукова лабораторія. В школі є ресторан та кафетерій. На всій території коледжу є Wi-Fi.

Програма Foundation in Tourism and Hotel Management в коледжі King’s Colleges Bournemouth розпочинається 17 вересня 2012 року. Це інтенсивний практичний курс (21 година на тиждень), що готує іноземних студентів до вступу в університет у сфері туризму та готельного менеджменту.

Програма проходить у партнерстві з Конфедерацією туризму та гостинності (Confederation of Tourism and Hospitality), метою якої є забезпечення найвищих стандартів професіональної кваліфікації в цій сфері.

Випускники програми Foundation успішно вступають до кращих університетів не лише Великої Британії (University of Surrey, Bournemouth University), а й Швейцарії (Les Roches, Glion), ОАЕ тощо. Успішне закінчення курсу надає студентам можливість вступати на бакалаврат на факультети готельного та туристичного менеджменту, міжнародного готельного менеджменту, менеджменту святкових подій, маркетингу у сфері відпочинку тощо.

Програма складається з декількох модулів. Перший включає вивчення таких тем, як: транспортування, проживання, визначні пам’ятки та події, напрями туризму; другий - харчування, напої, обладнання, сортування та класифікація систем і ресторанів, барів, клубів та інших закладів.

Протягом третього блоку програми студенти вивчатимуть маркетинг, статистику та аналіз даних, ринок та аналіз конкурентів, маркетингові заходи і макро- та мікро-економічні фактори.

Останній модуль включає вивчення корпоративної філософії та культури, обслуговування клієнтів, зворотного зв’язку та відносин з клієнтами. Академічний зміст кожного модуля ґрунтується на зовнішніх візитах та лекціях, які читають професіонали у сфері готельного бізнесу та туризму.

У класах навчаються 6-10 студентів, таким чином забезпечується індивідуальний підхід до кожного студента.

Студенти живуть у приймаючих сім’ях чи в комфортабельних студентських гуртожитках.

Тривалість програми – 1 рік. Вартість навчання - 7990 фунтів на рік, або 5640 фунтів за шість місяців. Вартість проживання – від 120 фунтів на тиждень.

За більш докладною інформацією звертайтеся до освітньої агенції "А-пріорі" за тел.: (044) 221-78-99, (097) 493-93-05, або на електронну адресу: uk@a-priori.kiev.ua.

Більше про навчання в Англії>>>

Освіта.ua
04.04.2012