Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Англії Підготовча програма A-level в коледжі Earlscliffe (Велика Британія)
Підготовча програма A-level в коледжі Earlscliffe (Велика Британія)

Оголошується набір на підготовчу програму A-level у коледжі Earlscliffe з початком навчання у вересні 2012 року

Підготовча програма A-level в коледжі Earlscliffe (Велика Британія)

Коледж Earlscliffe - це невеликий приватний коледж, що пропонує програму підготовки до вступу в університети для молоді віком від 15 до 19 років. Коледж знаходиться на південному узбережжі Англії, в місті Фолкстоун, неподалік від Лондона. Будівлю коледжу було споруджено в 1870 році.

Сьогодні Earlscliffe - це міжнародний коледж, де кожен студент знайде підтримку і турботу з боку персоналу й адміністрації. Завдяки великим інвестиціям, в 2011 році коледж був повністю реконструйований. Класні кімнати та лабораторії були також обладнані на сучасний лад, що забезпечує комфортне середовище для навчання. З 80 студентів коледжу - 25% становлять британці.

Коледж пропонує найкраще в британській освіті: на рівні програми A-level, так званого «Золотого стандарту» традиційних предметів, він надає студентам кращу підготовку до вступу в найбільш рейтингові університети світу. Коледж пропонує студентам унікальний досвід, спираючись на традиції та методи коледжів Оксфордського та Кембриджського університетів, а також університетів Ліги Плющ а - асоціації восьми найстаріших американських університетів.

Навчаючись в Англії на програмі A-level студенти вибирають не менше 4 предметів. У класі Earlscliffe навчається не більше 9 осіб (зазвичай 5-7 студентів). Щоп'ятниці студенти складають тест з кожного предмету на основі пройденого матеріалу, а його результати відсилаються на електронну адресу батьків.

З року в рік студенти коледжу успішно беруть участь в дебатних клубах, олімпіадах з математики, фестивалях наук Кембриджського університету тощо.

Під час літніх канікул студенти пишуть проект на задану тему. Крім того, обов'язково проходять двотижневе стажування по спеціальності, що організовує коледж. Їм рекомендується пройти одну з програм літньої школи при Гарвардському університеті та дводенний курс ознайомлення з діяльністю фінансової компанії JP Morgan.

У кінцевому результаті, маючи досвід участі в різних проектах і 2-тижневий досвід роботи, студенти є досить вагомими і реальними претендентами на місця в рейтингових університетах Великої Британії.

Крім цього у коледжі велика увага приділяється спорту. Постійно проводяться змагання з футболу, гольфу, тенісу та баскетболу. Також студенти грають у волейбол, сквош, бадмінтон і настільний теніс щотижня. В школі є тренажерний зал. Великий критий басейн - поруч зі школою.

По середах організовуються поїздки в Лондон та інші міста з відвідуванням театрів, виставок, галерей, музеїв тощо.

Студенти проживають на території школи в просторих двомісних кімнатах.

Тривалість навчання на програмі A-level - 2 роки. Вартість навчання – 24 900 фунтів на рік, включаючи проживання та харчування.

За більш докладною інформацією щодо навчання у коледжі Earlscliffe звертайтеся до освітньої агенції "А-пріорі" за тел.: (044) 221-78-99, (097) 493-93-05.

Освіта.ua
06.02.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!