Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Англії Програми підготовки до магістратури в Kaplan College (Велика Британія)
Програми підготовки до магістратури в Kaplan College (Велика Британія)

Міжнародний коледж Kaplan College в Борнмуті оголошує набір на підготовчі програми, що гарантують вступ на магістратуру в Bournemouth University

Програми підготовки до магістратури в Kaplan College (Велика Британія)

Kaplan College в Борнмуті має 15-річний досвід з підготовки іноземних студентів до вступу в університети Великої Британії. Співпрацюючи з 70 найбільш рейтинговими британськими університетами, у тому числі й з Bournemouth University, коледж пропонує ряд програм з англійської мови та академічних предметів, на яких студенти мають можливість поліпшити навички, необхідні для успішного навчання в Англії на магістратурі.

Коледж знаходиться неподалік від центру міста, пляжу та двох кампусів Bournemouth University. Борнмут – це велике студентське місто, курорт з насиченим нічним життям.

Студенти коледжу мають доступ до студентського університетського союзу, великої університетської бібліотеки та комп’ютерного центру, що працює 24 години на добу.

Успішно закінчуючи програму підготовки, студенти гарантовано вступають до Bournemouth University на обрану програму.

Висока академічна успішність студентів, які навчаються на програмах коледжу, пояснюється декількома факторами: студенти навчаються в маленьких класах, їм приділяється максимум уваги з боку викладачів коледжу, вони також мають доступ до першокласної інфраструктури університету.

Однією з найбільш популярних підготовчих програм серед іноземних студентів є програма Pre-master - програма підготовки до вступу на такі програми магістратури, як: Master of Arts (MA), Master of Science (MSc), Master of Education (Med), Master of Engineering (МEng), Master of Laws (LLM) і Master of Business Administration (MBA).

Студенти обирають тривалість підготовчої програми в залежності від рівня англійської та академічних результатів у дипломі бакалавра. Мінімальна тривалість програми – 10 тижнів.

Коледж пропонує широкий вибір предметів: туризм, бізнес і фінанси, інформатика, інжиніринг, юриспруденція/соціологія, медіа.

Під час навчання викладачі працюють спільно зі студентами, щоб вони прийняли впевнене та обґрунтоване рішення щодо вибору правильної магістерської програми в університетах Великої Британії.

Іноземні студенти з високим рівнем англійської та відмінними оцінками в дипломі бакалавра можуть також отримувати стипендії.

Початок навчання на підготовчій програмі – квітень 2012 року.

Вимоги до вступу на підготовчу програму: еквівалент IELTS 5.5 з усіх модулів екзамену та високі оцінки в дипломі бакалавра (особливо з профільних предметів).

Вартість навчання – 2995 фунтів за 10 тижнів, 5450 фунтів за 20 тижнів та 7950 фунтів за 30 тижнів навчання.

Міжнародний коледж Kaplan College пропонує широкий вибір можливостей проживання: приймаючі сім’ї, студентські квартири чи гуртожитки Bournemouth University. Вартість проживання від 95 фунтів на тиждень, включаючи комунальні платежі.

Заявки на підготовчі програми Kaplan College в Борнмуті приймаються до 1 березня 2012 року.

За більш детальною інформацією щодо навчання в Kaplan College в Борнмуті звертайтесь до освітньої агенції "А-пріорі" за тел.: (044) 221-78-99, (097) 493-93-05, або на e-mail: uk@a-priori.kiev.ua.

Довідка: Bournemouth University являє собою навчальний заклад з сильною професійною орієнтацією і відмінним викладацьким складом. Тут навчається близько 17000 студентів, 1500 з яких іноземці зі 130 країн світу. Університет знаходиться на першому місці серед нових університетів, що динамічно розвивалися у 2009 та 2010 роках. Навчальний заклад отримав найвищу оцінку в категорії «Впевненість у підтримці університетських академічних стандартів і підвищення її якості» у 2008 році та має одні з найвищих показників з працевлаштування студентів у Великій Британії після закінчення університету впродовж 6 місяців.

Освіта.ua
01.02.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!