Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Англії Семінар "Англія: можливості та перспективи"
Семінар "Англія: можливості та перспективи"

18 лютого 2012 року в освітній компанії STUDY.UA відбудеться безкоштовний семінар "Англія: можливості та перспективи"

Семінар "Англія: можливості та перспективи"

Англія - це країна класичної освіти. Якість британської освіти цінується в усьому світі, а дипломи та сертифікати англійських навчальних закладів визнаються університетами та роботодавцями різних країн. Освіта в Англії по праву вважається престижною.

Семінар, що відбудеться в освітній компанії STUDY.UA, буде цікавий усім, хто планує здобути освіту в Англії.

Відвідавши семінар, учасники отримають відповіді на питання: "Які переваги навчання в Англії?", "Як стати студентом англійського вузу?" і "Як провести канікули в Англії весело та з користю?".

Зокрема, у програмі семінару планується обговорення таких тем, як: вища освіта в Англії (бакалаврат і магістратура), програми середньої освіти, вивчення мов під час літніх канікул.

Крім цього, під час семінару буде можливість отримати індивідуальні консультації. Спеціальний гість семінару - Ліза Стрітс, міжнародний експерт з навчання за кордоном.

Для тих, хто відвідає семінар, компанія STUDY.UA підготувала спеціальну пропозицію. За умови реєстрації на програми вищої та середньої освіти в Англії учасники семінару отримають безкоштовний переліт.

Семінар відбудеться 18 лютого в офісі компанії STUDY.UA за адресою: м. Київ, бульв. Дружби Народів 7, оф. 2. Попередня реєстрація на сайті освітньої компанії обов'язкова. Додаткову інформацію можна отримати за тел.: (044) 500 03 20.

Хочете дізнаватсь більше про можливості навчання за кордоном – приєднуйтесь до спільноти "Освіта за кодоном" у Facebook. Сторінка спільноти знаходиться за адресою http://www.facebook.com/osvita.abroad. Приєднатися до спільноти можна, натиснувши кнопку "Мені подобається" у верхній частині сторінки.

Освіта.ua
27.01.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!