Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Англії Програми післядипломної освіти в Університеті Болтона (Велика Британія)
Програми післядипломної освіти в Університеті Болтона (Велика Британія)

Університет Болтона пропонує здобути післядипломну вищу освіту на магістерських програмах та на програмі МВА

Програми післядипломної освіти в Університеті Болтона (Велика Британія)

Університет Болтона (University of Bolton) - відносно молодий університет, що розташований на північному заході Англії, недалеко від британських мегаполісів - Манчестера та Ліверпуля. Навчальний заклад утворився на базі Bolton Institute of Higher Education, який було засновано у 1982 році.

Окрім кампусу у Великій Британії, Університет Болтона також має кампус в Об’єднаних Арабських Еміратах, що знаходиться в 45 хвилинах їзди на північ від Дубаї.

До складу університету входять 4 академічні школи та 3 науково-дослідні центри. У 2008 році Університет Болтона здобув звання кращого університету північного заходу Великої Британії. Університет пишається культурою передового досвіду в галузі викладання та досліджень. Тут навчається близько 13000 студентів.

Університет Болтона пропонує широкий вибір академічних програм для здобуття магістерського диплома: бізнес та менеджмент, міжнародний бізнес, електронний бізнес, бухгалтерський облік та фінансові стратегії, інформаційні бізнес-системи, цивільне будівництво, MBA, системне проектування та управління ним, інформаційні технології, психологія тощо.

Стажування та професійна підготовка є невід'ємною частиною освітніх програм Університету Болтона. Студенти університету проходять стажування в таких компаніях, як Alfred McAlpine, Marks and Spencer, Network Rail, NHS і Reebok.

На більшості програм прийом студентів здійснюється в два потоки - у вересні та січні. Документи рекомендується подавати за півроку до початку навчання.

Вступні вимоги до студентів, які планують вступати на магістратуру до Університету Болтона: мінімальний рівень англійської мови, еквівалентний IELTS 6,5 балів, а також диплом бакалавра з добрими та відмінними оцінками.

Навчання в Англії на магістерських програмах триває від 1 до 2 років.

Вартість навчання - 9100 фунтів на рік (окрім програми MBA, навчання на якій коштує 9400 фунтів на рік).

За більш детальною інформацією щодо навчання в Університеті Болтона звертайтесь до освітньої агенції "А-пріорі" за тел.: (044) 221-78-99, (097) 493-93-05, або за email: uk@a-priori.kiev.ua.

Освіта.ua
16.01.2012

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!