Програми післядипломної освіти в Університеті Болтона (Велика Британія)

Університет Болтона пропонує здобути післядипломну вищу освіту на магістерських програмах та на програмі МВА

Програми післядипломної освіти в Університеті Болтона (Велика Британія)

Університет Болтона (University of Bolton) - відносно молодий університет, що розташований на північному заході Англії, недалеко від британських мегаполісів - Манчестера та Ліверпуля. Навчальний заклад утворився на базі Bolton Institute of Higher Education, який було засновано у 1982 році.

Окрім кампусу у Великій Британії, Університет Болтона також має кампус в Об’єднаних Арабських Еміратах, що знаходиться в 45 хвилинах їзди на північ від Дубаї.

До складу університету входять 4 академічні школи та 3 науково-дослідні центри. У 2008 році Університет Болтона здобув звання кращого університету північного заходу Великої Британії. Університет пишається культурою передового досвіду в галузі викладання та досліджень. Тут навчається близько 13000 студентів.

Університет Болтона пропонує широкий вибір академічних програм для здобуття магістерського диплома: бізнес та менеджмент, міжнародний бізнес, електронний бізнес, бухгалтерський облік та фінансові стратегії, інформаційні бізнес-системи, цивільне будівництво, MBA, системне проектування та управління ним, інформаційні технології, психологія тощо.

Стажування та професійна підготовка є невід'ємною частиною освітніх програм Університету Болтона. Студенти університету проходять стажування в таких компаніях, як Alfred McAlpine, Marks and Spencer, Network Rail, NHS і Reebok.

На більшості програм прийом студентів здійснюється в два потоки - у вересні та січні. Документи рекомендується подавати за півроку до початку навчання.

Вступні вимоги до студентів, які планують вступати на магістратуру до Університету Болтона: мінімальний рівень англійської мови, еквівалентний IELTS 6,5 балів, а також диплом бакалавра з добрими та відмінними оцінками.

Навчання в Англії на магістерських програмах триває від 1 до 2 років.

Вартість навчання - 9100 фунтів на рік (окрім програми MBA, навчання на якій коштує 9400 фунтів на рік).

За більш детальною інформацією щодо навчання в Університеті Болтона звертайтесь до освітньої агенції "А-пріорі" за тел.: (044) 221-78-99, (097) 493-93-05, або за email: uk@a-priori.kiev.ua.

Освіта.ua
16.01.2012