Стипендія на отримання післядипломної освіти у Великій Британії

Британська рада в Україні оголошує про початок прийому заявок на отримання стипендії Чівнінг (Chevening), що передбачає навчання на магістерських программах в Британії

Стипендія на отримання післядипломної освіти у Великій Британії

Британські урядові стипендії Чівнінг (Chevening) є одними з найпрестижніших нагород для навчання в Англії.

Окрім навчання за обраною програмою, вони дають учасникам чудову можливість спілкування зі своїми ровесниками в унікальній академічній атмосфері Сполученого Королівства.

Більшість стипендій розрахована на післядипломні магістерські програми (на здобуття ступенів MSc, MA, LLM) тривалістю до 12 місяців, але можливо також обрати менш тривалу дослідницьку програму строком від 3 місяців.

До участі запрошуються молоді люди до 35 років, які мають диплом про вищу освіту. Бажано мати щонайменше трирічний досвід роботи у відповідній галузі після закінчення вузу.

Успішні кандидати визначаються шляхом конкурсного відбору. Кандидатів оцінюють щодо лідерських якостей, професійних досягнень, кваліфікацій (академічних та професійних) та володіння англійською.

Перевага надаватиметься амбітним та енергійним кандидатам, які мають лідерський потенціал та намір впроваджувати зміни і робити внесок в організаційний розвиток.

Стипендії покривають вартість навчання, проживання та авіаквитки. Заяву треба подати в електронному вигляді через систему e-Chevening. Кінцевий строк прийому заяв — 16 грудня 2011 року.

Більш детальна інформація – за посиланням http://www.britishcouncil.org/uk/ukraine-education-funding-chevening-scholarships.htm

Освіта.ua
08.11.2011