Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Англії У Британії закривають коледжі, що прикривають нелегалів
У Британії закривають коледжі, що прикривають нелегалів

За останні півроку понад 470 британським коледжам було заборонено приймати на навчання іноземних студентів з-за меж Євросоюзу, повідомило Міністерство внутрішніх справ країни

У Британії закривають коледжі, що прикривають нелегалів

У більшості коледжів були відкликані ліцензії, інші не зареєструвалися в новій державній системі інспекцій.

Заступник міністра у справах імміграції Великої Британії Деміан Грін раніше заявив, що "занадто багато установ пропонують іноземним студентам імміграційні послуги, а не освітні, і занадто багато студентів приїхало до Великої Британії з метою отримати роботу і перевезти членів своєї родини".

У підсумку британський уряд вирішив відсіяти ті коледжі, які були залучені до систематичних спроб ввезти нелегальних іммігрантів-робітників у країну, допомагаючи їм видавати себе за студентів.

Щоб запобігти в'їзду мнимих студентів, в 2011 році були введені більш жорсткі правила щодо студентських віз, що стосуються в першу чергу приватних коледжів, які пропонують мовні курси або курси професійного навчання в Англії.

За новими правилами необхідно спочатку переконатися, що майбутні студенти можуть говорити англійською мовою на середньому рівні (не нижче В2 згідно із Загальноєвропейськими компетенціями володіння іноземною мовою), що курси заслуговують довіри, а їх директори дотримуються всіх імміграційних й візових зобов'язань.

До теперішнього моменту ліцензії були відкликані у 302 коледжів. Ще 172 навчальним закладам дозволено завершити навчання існуючих студентів, але уряд заявив, що вони не зможуть набирати нових учнів з неєвропейських країн.

За оцінками уряду, в результаті вжитих заходів в країну не приїхало на навчання близько 11 тис. студентів з неєвропейських країн.

Щоб зупинити потік нелегальних іммігрантів, уряд ввів обмеження на право студентів працювати під час навчання і запрошувати в країну членів своєї родини. Відтепер студенти університетів мають право працювати до 20 годин на тиждень, а учні навчальних закладів, що фінансуються державою можуть працювати 10 годин на тиждень.

BBC
05.11.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!