Підготовча програма для вступу до медичних вузів Великої Британії

Освітній концерн INTO оголошує набір студентів на підготовчі програми за спеціальностями медицина, біомедичні науки і охорона здоров'я на базі університету St George's University of London

Підготовча програма для вступу до медичних вузів Великої Британії

INTO - вибір для тих, хто хоче зробити перший крок на шляху до університетської освіти світового класу. Разом з університетом St George's University of London та іншими університетами-партнерами INTO створили мережу навчальних центрів, призначених спеціально для іноземних студентів, де пропонується освітній досвід в сфері медичної освіти.

St George's University of London був заснований в 1733 році. Вуз має нове обладнання, повністю оснащену лабораторію клінічних навичок, компактне і безпечне студмістечко, де навчаються студенти з більш ніж 80 країн.

Підготовча програма St George's University of London тривалістю три триместри готує до вступу на Міжнародну програму "Біомедичні науки" (BSc) або програми "Міжнародна медицина" (BSc/MD), а також до навчання в Англії на інших спеціальностях, пов'язаних з медициною, наприклад, фізіотерапія або рентгенологія.

Програма поєднує академічну підготовку, інтенсивну мовну підготовку, культурну орієнтацію та спеціалізовані професійні заняття в галузі медицини та охорони здоров'я.

Програма забезпечує академічні знання, що відповідають рівню випускників британських шкіл, а також додаткову підготовку, необхідну для подальшої професійної діяльності.

Конкурс на програми у сфері медицини, біомедицини або охорони здоров'я дуже високий, тому, окрім академічної та мовної підготовки, програма Foundation також пропонує іноземним студентам спеціальну підтримку при виборі спеціальності та зарахуванні.

За більш докладною інформацією про підготовчі програми в St George's University of London звертайтеся до менеджерів агентства академічного консалтингу з навчання за кордоном Домар Тревел Едьюкейшн за тел.: (044) 592-83-86, (044) 451-57-52.

Освіта.ua
20.10.2011