Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Англії Попит на освіту у Великій Британії буде збільшуватися
Попит на освіту у Великій Британії буде збільшуватися

Незважаючи на посилення глобальної конкуренції, попит серед іноземних студентів на освіту у Великій Британії буде зростати протягом наступних чотирьох років

Попит на освіту у Великій Британії буде збільшуватися

Про це йдеться в новій серії доповідей підготовлених Economist Intelligence Unit на замовлення Британської ради.

У Британській раді відзначають, що вища освіта в Англії, швидше за все, збереже свою конкурентоспроможність, незважаючи на прагнення інших країн збільшити кількість іноземних студентів.

При цьому британці відзначають, що "брендові" університети Великобританії вважаються більш престижними і відомими, ніж, наприклад, австралійські або американські університети, за винятком американських вузів з Ліги Плюща (Ivy League institutions: Brown University, Columbia University, Cornell University, Dartmouth College, Harvard University, Princeton University, University of Pennsylvania і Yale University, - ред.).

Британською радою опубліковані дослідження, що стосуються перспектив збільшення кількості іноземних студентів у Великобританії. Звіт під назвою "Студенти в русі: Перспективи збільшення кількості іноземних студентів у Великій Британії", прогнозує зростання числа іноземних студентів у цій країні в період з 2011 по 2015 рік.

Дослідження засноване на прозорій економетричній моделі, яка встановлює першорядні рушійні фактори, що впливають на вибір іноземними студентами місця навчання. Уповільнення економічного зростання в країнах, що відправляють студентів на навчання за кордон, вплине на зростання числа студентів у цих країнах, а також на доходи сімей.

Значним фактором для всіх країн, розглянутих у дослідженні, виявилася двостороння торгівля. Вона підкреслює актуальність приймаючої країни для місцевої економіки, і є хорошим показником географічних, історичних та комерційних відносин між двома країнами. Найменше збільшення торгівлі між Великою Британією та відповідною країною приводить до збільшення студентів з цієї країни у Великій Британії.

Неекономічні, тобто фактори, що не піддаються кількісній оцінці, такі як імміграційні обмеження і репутація благонадійності в дослідженні не розглядалися і, отже, їх вплив оцінити неможливо.

Коментуючи ці доповіді, д-р Джо Білл, директор з питань освіти і суспільства в Британській Раді, сказав, що незважаючи на невизначеність у глобальній економіці останнім часом, вища освіта майже повсюди розглядається як ключовий стимул зростання.

"Існує величезний попит на можливості, які надає якісна вища освіта за кордоном. Кількість іноземних студентів у всьому світі з 2000 року збільшилася на 77%. У 2009 році кількість студентів, що навчаються за межами своєї країни, становила майже 3,7 мільйона осіб. Ці звіти показали, що попит на британську вищу освіту, як і раніше збережеться, тому дуже важливо, щоб Великобританія змогла гідно скористатися своїм сектором вищої освіти для побудови більш міцних і довгострокових зв'язків з амбітними людьми та установами за кордоном", - підкреслив Джо Білл.

Освіта.ua
14.10.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!