Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Англії У Києві відбудеться презентація програм City University London
У Києві відбудеться презентація програм City University London

7 жовтня 2011 року в Києві, в рамках програми консультацій для абітурієнтів, відбудеться зустріч із представником City University London

У Києві відбудеться презентація програм City University London

Презентацію "Академічні і професійні програми в City University London" організовано Освітнім центром Concept.

Історія City University London розпочинається у 1894 році. Зараз в університеті навчаються 11 500 студентів за напрямами підготовки: гуманітарні науки, бізнес і менеджмент, інформатика і комп’ютерні науки, інженерна справа і математичні науки, науки про здоров’я, право, культурна політика і менеджмент, журналістика, музика.

На презентацію програм університету запрошуються всі, хто шукає можливість отримати детальну інформацію стосовно як академічних програм навчання (бакалавр та магістр), так і можливостей отримати професійну освіту.

Учасники матимуть змогу дізнатися більше про академічні та професійні програми від директора міжнародного відділу університету Адріана Датча.

Зустріч відбудеться у приміщенні Освітнього центру Concept за адресою: Київ, вул. Сагайдачного 14-В, офіс 5. Початок заходу о 14.00.

Реєстрація для участі у заході обов’язкова за телефонами (044) 362 32 62, (044) 362 38 68, або за email: info@iecc.com.ua.

Довідка: Освітній центр "Concept" пропонує різноманітні програми навчання для дітей і дорослих у Великій Британії. Діяльність центру спрямована на організацію літніх, осінніх, зимових та весняних канікулярних програм для дітей; навчання у мовних школах для дорослих; підготовку до вступу до британських шкіл-пансіонів, отримання вищої та післядипломної освіти; консультації з профорієнтації молоді. Фахівці центру допомагають обрати навчальний заклад і курс, пройти тестування, організувати процес подачі документів.

Більше про навчання в Англії>>>

Освіта.ua
29.09.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!