Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Англії Конкурс на отримання стипендії у британських вищих навчальних закладах
Конкурс на отримання стипендії у британських вищих навчальних закладах

Мережа навчальних центрів INTO анонсує конкурс на отримання стипендії на навчання за програмами Foundation, A-level та Pre-master у британських ВНЗ

Конкурс на отримання стипендії у британських вищих навчальних закладах

Мережа навчальних центрів INTO - це інноваційний проект, розроблений спільно з британськими університетами для іноземних студентів.

Мета проекту - за допомогою сучасної методики забезпечити високий рівень підготовки іноземних студентів до навчання в Англії на бакалаврських і магістерських програмах.

Оскільки навчальні центри INTO розташовані на території університетів, студенти підготовчих програм отримають повноцінний статус студентів університету. Вони живуть та навчаються в університетському кампусі, мають можливість користуватись бібліотеками, комп'ютерними центрами, спортивними залами і майданчиками, а також брати участь в соціальному та культурному житті університету.

Успішне закінчення підготовчої програми забезпечує зарахування на програми бакалавр та магістр.

Розмір стипендії становить від 4000 до 12000 фунтів в залежності від обраної програми навчання.

Для того, щоб взяти участь в конкурсі, студенти віком від 16 років мають підготувати копію документа про освіту та мотиваційний лист, в якому буде вказано, на якій програмі хоче навчатись студент.

Навчання на програмах починаються в січні 2012 року. Заяви на участь у конкурсі приймаються до 18 листопада 2012 року.

За переліком програм та детальною інформацією про умови конкурсу звертайтесь до Освітнього центру Concept за тел.: (044) 362-32-62, (044) 362-38-68.

Освіта.ua
21.09.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!