Osvita.ua Освіта за кордоном Вища освіта Навчання в Англії День відкритих дверей Лондонської школи бізнесу та фінансів у Києві
День відкритих дверей Лондонської школи бізнесу та фінансів у Києві

11 жовтня цього року в Києві відбудеться День відкритих дверей Лондонської школи бізнесу та фінансів (LSBF)

День відкритих дверей Лондонської школи бізнесу та фінансів у Києві

Захід проводить представник Лондонської школи бізнесу та фінансів (LSBF), а саме Лондонського кампуса LSBF.

Школа має представництва в кількох країнах, зокрема, у Сінгапурі, Канаді тощо. Британські кампусі розташовані в Лондоні, Бірмінгемі, Манчестері.

Бізнес-школа працює за підтримки члена королівської родини Великої Британії – принца Майкла Кентського, завдяки якому було створено фонд. Кошти з цього фонду виділяються на стипендії та гранти, які частково покривають вартість навчання у LSBF.

LSBF пропонує різноманітні програми навчання: МВА, магістерські програми, підготовка до магістратури, бакалаврські програми, довузівські підготовчі програми, кваліфікаційні програми (АССА, СІМА тощо), короткострокові бізнес-програми, програми з моди та дизайну, мовні курси.

Окрім цього, студенти мають можливість отримати подвійний британсько-французький диплом.

Не пропустіть унікальну можливість прослухати презентацію всесвітньо відомої бізнес-школи з перших вуст, а також поставити питання щодо умов зарахування, програм, їх вартості тощо.

Участь у презентації безкоштовна. Попередня реєстрація обов’язкова.

Захід відбудеться 11 жовтня о 17:00 в офісі освітньої агенції А-пріорі за адресою: Київ, вул. Юрківська 12/59, оф. А.

З питаннями звертайтеся до менеджерів освітньої агенції А-пріорі за тел.: (044) 221 78 99, (097) 493 93 05, або за email: uk@a-priori.kiev.ua.

Освіта.ua
19.09.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!